Актуальне

4 біблійні уроки з терактів 11 вересня, які нагадують нам, наскільки нам потрібна Божа настанова та турбота

Більше американців, ніж будь-коли раніше, згодні з тим, що 11 вересня назавжди змінило життя в США. Колумніст New York Times Чарльз Блоу мав рацію: «Я – ми всі – назавжди трохи покриті попелом з цих веж».

Розглядаючи двадцяту річницю 11 вересня, визначимо чотири уроки з того трагічного дня, які покажуть нам, наскільки ми сьогодні потребуємо керівництва та турботи нашого Вчителя.

Перший урок: Світ може змінитися за мить

Манхеттен до і після 9/11 є потужним символом непередбачуваності майбутнього і швидкості, при якій життя може змінитися назавжди. Особливо гострими є фотографії з камери фотожурналіста Білла Біггарта. Він сфотографував палаючі вежі-близнюки, але помер, коли обвалилася Північна вежа. Зображення, які він залишив, настільки зворушливі, що я не можу передати словами.

Завтра нікому не обіцяно. Ось чому «тепер день спасіння» (2 Коринтян 6: 2).

Другий урок: Ми всі смертні

Цього тижня служитель і автор Макс Лукадо оголосив, що у нього діагностували аневризму аорти, і попросив про молитву. Це після того, як Тім Келлер представив оновлену інформацію про свою боротьбу з раком підшлункової залози. Двадцята річниця 11 вересня відзначатиметься в розпал найсмертоноснішої пандемії за століття і побоювання, що майбутні варіанти можуть бути ще гіршими.

Яків зауважив: «Ти туман, який з’являється на деякий час, а потім зникає» Якова 4:14. Ми маємо лише сьогодні, щоб бути готовими до вічності.

Схожі статті

Третій урок: Те, чого ми не знаємо, може змінити все

Кілька американців двадцять років тому чули про Усаму бен Ладена або Аль-Каїду. Викрадачі 11 вересня «по суті ховалися на очах», як сказав пізніше один чиновник. У світлі того, чого ми не знали 10 вересня 2001 року, нам слід запитати те, чого ми не знаємо 10 вересня 2021 року.

Ми з вами повинні шукати й дотримуватися Божої «досконалої» волі на кожен день, тому що тільки він може бачити завтра і вести нас до нашого найкращого майбутнього (Римлян 12: 2).

Четвертий урок: Цей грішний світ − це не наш дім

Грецька православна церква Святого Миколая була розгромлена 11 вересня під падаючою Південною вежею; це був єдиний молитовний будинок, зруйнований під час нападів. Зараз святиня на заміну церкви майже збудована. Але справжня Церква не є спорудою і тому не може бути зруйнована. Вона продовжуватиме атакувати ворота пекла, поки наш Господь не повернеться (Матвій 16:18).

Ми з вами – вічні істоти, що живуть у тимчасових тілах на тимчасовій землі. Кожен день наближає нас до того дня, коли ми крокуватимемо від смерті до життя, від часу до вічності. Ми можемо жити з великою впевненістю та мужністю, впевнені у тому, що найгірше, що може статися з нами, веде до найкращого, що може статися з нами.

Ісус обіцяє кожному з нас: «Кожен, хто живе і вірує в Мене, не помре ніколи» (Іван 11:26).

Читайте також:

Він має виграти битву

Коли ми відзначатимемо двадцяту річницю 11 вересня, пам’ятаймо тих, хто помер, і молимось за свої сім’ї. Пам’ятаймо військових героїв, які загинули в наступні десятиліття, щоб зберегти нас у безпеці, і помолимось також за їхні сім’ї.

І пам’ятаймо ці факти: світ може змінитися за мить; ми всі смертні; те, чого ми не знаємо, може змінити все; і цей занепалий світ – не наш дім. Як наслідок, давайте сьогодні носити ярмо Ісуса, довіряючи його керівництву, викупленню та турботі до дня, коли він проведе нас додому.

Джерело: christianheadlines.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button