Християнські новини

ОБСЄ звернула увагу на переслідування християн, зокрема в Україні

Біля шістдесяти офіційних представників країн-учасниць ОБСЄ, експертів і релігійних діячів обговорили у Відні проблематику переслідування християн.

Прикметно, що офіційна делегація Росії разом із представниками Російської Православної Церкви намагалися представити ситуацію в Україні у такому світлі, що нібито священики Московського Патріархату зазнають нечуваних раніше релігійних переслідувань.

Більше про переслідування християн:

Цю інформацію спростував Перший секретар Представництва України в ОБСЄ Олександр Мазниченко. За його словами, російська сторона знову вдається до методів брехливої пропаганди, приховуючи тим самим свою політику релігійних переслідувань в окупованому Криму та жахливі злочини проти віруючих різних конфесій на Донбасі, які супроводжують російську агресію проти України. 

Інститут релігійної свободи

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button