Християнські новини

Ліка Роман – Міс Україна 2007 року

Ліка Роман – Міс Україна 2007 року розповідає свою історію життя. Як так трапилося, що вона присвятила своє життя Богу. Чи не жалкує про це рішення?

Про живого Бога я дізналася, коли мені було вісім. Що може зрозуміти дитина? – Багато-чого: я почала більше дізнаватися про Біблію, чула свідчення людей, в яких життя змінилося завдяки Христу.

Потім я почала читати в Біблії про людей, які посвятили своє життя Богові: про Давида, Естер та інших. Скільки вони зробили! Коли мені було 11-12 років, я сказала Богу, що не хочу просто так жити, але впливати на життя багатьох людей.

Люди навколо мене дуже талановиті, в них Бог вклав так багато, але дуже сумно, коли вони не тільки не розпорядилися правильно Його дарами, але взагалі не відомо якою дорогою пішли. 

В 17 років мені запропонували кар’єру моделі, хоч я ніколи не прагнула до цього. Мені безкоштовно зробили портфоліо, пропонували контракти, роботу за кордоном, гроші. Я обміркувала все це, але миру у серці не знаходила, і відмовилась. В 2007 році я працювала перукарем в салоні, паралельно навчаючись в університеті на факультеті міжнародних відносин.

Одного разу до мене на стрижку прийшла дівчина, і через 2 місяці вона запропонувала мені прийняти участь в конкурсі «Міс Україна». Я майже відмовилася, але вона сказала: «Ліка, я могла б найти багато красивих дівчат, але в Вас я бачу не лише зовнішні дані, але внутрішню красу і цінності, які ви не зрадите, якщо навіть Вам запропонують щось дуже привабливе. Саме тому я і хочу, щоб ви приймали участь у конкурсі». І тоді – заради слави Божої – я погодилась. Організатори конкурсу сказали, що якщо раніше вони шукали картинку, то тепер хочуть бачити справжню людину. Нам пропонували різні тести, запитання і ситуації – дуже цікаві. Коли я їхала на конкурс, то була впевнена, що всі місця вже розподілені заздалегідь, і навіть не думала про перемогу. Коли ж назвали ім’я переможниці – моє ім’я – я могла лише дякувати Богу за Його вірність.

Схожі статті

Більше про покликання:

Після конкурсу мені знову говорили про те, що потрібно скористатися моментом і влаштувати своє життя. Але я точно знаю: потрібно знайти своє покликання, свій шлях у житті, а не благополуччя чи тимчасові задоволення. Я звіряю своє життя з Біблією: а чи роблю я те, для чого була створена? За цим я намагаюся слідувати у житті, а не тому, що вважається модним і популярним. Зараз я займаюся соціальними проектами, зустрічаюся з сотнями молодих людей і намагаюся сказати їм: те, що ми вибираємо сьогодні, впливає на наше майбутнє, на все наше життя. Думаю, дуже важливо допомогти людям зробити правильний вибір у житті.

Ліка Роман 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button