Світ

Лідер Promise Keepers засуджує використання порнографії: Бог не створив тебе таким

Лідер організації чоловічого служіння Promise Keepers засудив використання порнографії, заявивши, що «Бог створив вас не для того, щоб ви були такими».

Джерело: christianpost

Голова та генеральний директор Promise Keepers Кен Харрісон виступив на двогодинному віртуальному стартовому заході шлюбного саміту Promise Keepers 2022, який транслювався у понеділок.

Під час своїх коментарів Харрісон розповів про те, як нещодавно був із групою чоловіків і, обговорюючи порнографію, вони заявили, що «нічого не можуть із собою вдіяти» і що «Бог створив їх такими».

«Я сказав: “Ні, ні, ні. Бог не створював тебе таким. Бог створив тебе для того, щоб ти відчував сильне бажання до своєї дружини. Щоб вони стали одним тілом. Гріх створив таке ж бажання до кожної іншої жінки”», – розповів Харіс.

«Біблія каже, що ми повинні тікати від гріха. Це дія. Це втеча в жаху від нього, тому що він розлучить нас із Богом, з нашими дітьми, з нашими дружинами».

Харрісон додав, що «чоловіки думають, що вони повинні прожити своє життя, обтяжені хтивими думками та пожадливістю. Я кажу вам, що це не так».

«Біблія не каже вам тікати від хтивих бажань, коли насправді цього не може статися, − продовжив він. − Ви не можете досягти цього за своїм тілом, ви не можете досягти цього, намагаючись щосили, ви не можете досягти цього, відчуваючи провину, але ви можете досягти цього, віддавши своє життя Христу».

Схожі статті

Харрісон попередив, що жінка, яка займається порнографією, «робить це не тому, що розважається» − швидше «вона робить це тому, що була сексуально травмована, або зазнала насильства, або стала жертвою торгівлі людьми».

«Ті люди, які знімають цей фільм, роблять це не тому, що вони є вашими друзями, − додав Харрісон. − Вони роблять це тому, що кожен раз, коли ви натискаєте на мишку, вони заробляють більше грошей, щоб експлуатувати більше жінок».

Виступ Харрісона прозвучав у рамках саміту PK Marriage Summit, на якому виступили кілька доповідачів із порадами з питань шлюбу, спілкування та небезпечності порнографії.

Захід також включав «21-денний виклик шлюбу», ресурси якого були надані Promise Keepers при реєстрації, включаючи молитовне керівництво та заходи.

«Виклик розрахований на 3 тижні й включає обговорення, молитовне керівництво та заходи, що допомагають виробити позитивні звички», − йдеться на вебсторінці заходу.

«Навіть якщо ви приєдналися після дати початку акції, вона все ще продовжується у додатку Promise Keepers. Ще не пізно приєднатися! Почати легко».

Джиммі Еванс, засновник та генеральний директор організації «Шлюб сьогодні», був ще одним спікером віртуального заходу. У своєму виступі він сказав, що «шлюб − це найбезпечніші стосунки на Землі».

«Навіть не зважаючи на всі проблеми, з якими люди стикаються у шлюбі сьогодні, шлюб − це найбезпечніші стосунки на Землі, − зазначив Еванс. − У вас є 100 % шанс на успіх у шлюбі, якщо ви робите це по-Божому».

Серед інших спікерів були Аль Робертсон з «Duck Dynasty», Ден Сіборн з «Winning at Home», комік Бред Стайн, Гері Росберг з «America’s Family Coaches», пастор Тім Росс із церкви «Embassy City Church» та пастор Кроуфорд Лоріттс з «Fellowship Bible Church» та інші.

Самуель Родрігес, президент Національної іспаномовної конференції християнських лідерів, виступив із вступним та заключним словом на онлайн-заході. Він підкреслив, що інститут шлюбу «зазнає безпрецедентного нападу».

«Можливо, ми ніколи не бачили, щоб інститут шлюбу перебував під більшою загрозою, ніж останні кілька років», − сказав Родрігес, який назвав порнографію одним з факторів, що атакують шлюб.

«Здорові шлюби породжують здорові сім’ї, здорові сім’ї асимілюються та створюють здорові церкви, здорові церкви породжують здорові громади, здорова громада породжує здорову державу, здорова держава є частиною здорової нації».

Заснована у 1990 році, організація Promise Keepers прагне служити чоловікам та сприяти духовному відродженню, згідно з їхнім сайтом, вони є «одним із найбільших рухів Бога в історії Церкви».

«Сьогодні ми знову в русі. Під новим керівництвом Кена Харрісона ми молимося про масове відродження та перетворення нашої нації до 2025 року», − йдеться у повідомленні служіння.

Читайте також: 

«Сьогодні, як ніколи, Америка потребує відродження благочестивих чоловіків. Наша нація стикається з проблемами, які можна подолати лише тоді, коли чесні чоловіки – чоловіки, які виконують обіцянки, – виконають своє призначення як благочестиві чоловіки, батьки та лідери».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button