Новини суспільства

Служба військового капеланства відтепер у ЗСУ

Як повідомила 4 жовтня заступниця міністра оборони Ганна Маляр, відтепер у ЗСУ офіційно існує Служба військового капеланства. Того ж дня у «Софії Київській» голова ВР Руслан Стефанчук вручив грамоти нашим капеланам.

Джерело: Українська правда

Зокрема, Ганна Маляр наголосила, що створення Служби капеланства є вкрай важливим та необхідним для тих, хто захищає українську землю. Тому їм потрібна ця підтримка, щоб їх вислухали, а також поговорили на ті теми, про які можна поговорити тільки з капеланами.

Вона подякувала капеланам, які ризикують своїм життям, а також Верховній Раді за підтримку цього закону.

Верховна Рада підтримала цей закон ще наприкінці минулого року, згідно з яким, капеланом може стати громадянин України, який має вищу богословську освіту, а також є священнослужителем зареєстрованої релігійної організації, і має від неї мандат на капеланську діяльність.

Навчання на капеланів проходять у навчальному центрі ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби за спеціальною програмою підготовки.

Читайте також:

Також законом передбачено певні квоти конфесійного представництва військових капеланів.
Загалом, склад капеланів має становити не менше 0,15 % всіх законних військових формувань України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!