СвітХристиянські новини

Чоловічий рух «Хранителі обіцянок» в США проводить масштабну конференцію

Наступного тижня в Арлінгтоні у штаті Техас зберуться тисячі чоловіків, учасники руху «Хранителі обіцянок», щоб допомогти боротися з самотністю, покращити шлюби та знизити кількість розлучень. 

Джерело: christianpost.com

Конференція буде проходити на стадіоні 16-17 липня. Організатори кажуть що дводенний захід має на меті надати учасникам інструменти для того, щоб бути «людьми, якими Бог їх призначив».

Одним із запланованих основних доповідачів є автор бестселерів доктор Лес Парротт. Психолог, який разом зі своєю дружиною створив eHarmony Marriage та є співзасновником Центру розвитку відносин в Тихоокеанському університеті Сіетла.

У телефонному інтерв’ю Парротт зазначив, що дослідження показують, що багато чоловіків ведуть досить самотнє життя, оскільки вони не розвивають стосунки так добре, як могли б.

«Це зібрання є свого роду колом у землі, який говорить: “Гей, ми збираємося разом, і ми інвестуємо в справжні стосунки з Богом, зі смиренням”. І не тільки це, але це збори, що перетинають покоління, конфесії, расові поділи, – сказав він. Це скромне намагання просто зібратися перед Богом і сказати: “Ми хочемо бути тими людьми, якими ти нас створив”».

Вчені соціологи усвідомлюють стійку проблему чоловічої самотності, оскільки великі дослідження показують, що багато чоловіків не мають соціальної мережі тісних дружніх стосунків, зазначив він.

«Коли ми дивимося на показники емоційного здоров’я і навіть довголіття, фізичного здоров’я тощо, життєво важливе значення мають справжні стосунки, де можна просто розслабитися і бути на зв’язку з другом», – пояснив він.

«Так часто людину у своїй особистості рухає те, що він робить, тобто робота, робота. Чоловіки можуть особливо зосередитися на цьому, і я навіть мав друзів, які скажуть, що якщо ми хочемо бути друзями, ми повинні над чимось попрацювати. Це цікаве явище».

Серед інших доповідачів будуть видатний іспано-євангельський лідер Преподобний Самуель Родрігес, телеєвангеліст Джеймс Робісон, пастор мегацеркви з Нью-Йорка А. Р. Бернард, Пастор Церкви шлюбу Роберт Морріс, капелан Даллаських ковбоїв Джонатан Еванс та автор бестселерів Нік Вуйчич.

Вся команда доповідачів, співробітники та дорадники Promise Keepers молилися кожного понеділка.

Під час цих молитовних зібрань Zoom, слово Господа, яке кожен найпослідовніше чує, це «смирення».

«Це не політичні збори. Це не збори, які мають будь-який соціальний порядок денний, про який ви могли б прочитати в новинах, – запевнив він. Це зібрання, яке зі смиренням підходить до підніжжя хреста, кажучи: “Я хочу бути найкращою людиною, якою я можу бути. Я хочу йти слідами Ісуса”».

Конференція має на меті продемонструвати, що чоловіки не одні в цьому занятті й можуть робити це разом – пліч-о-пліч.

На запитання, чи не намагаються християнські чоловіки знайти мужніх християнських взірців для наслідування, він наголосив, що «Хранителі обіцянок» призначені для всіх чоловіків».

Читайте також:  

Рух «Хранителі обіцянок» (Promises Keepers), заснований у 1990 році. Є одним з найбільших рухів християнських чоловіків в історії Церкви.

Орієнтований на те, щоб допомогти чоловікам жити доброчесно. «Хранителі обіцянок» торкнулися життя семи мільйонів чоловіків за допомогою своїх національних конференцій. 4 жовтня 1997 року понад мільйон із цих людей зібралися в Національному торговому центрі Вашингтона, округ Колумбія, щоб виступити за Христа.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button