Новини суспільстваХристиянські новини

ЛГБТ-спільнота невдоволена книгою "Підліткам про головне" через погляд на гомосексуальність

У новій книзі «Підліткам про головне» дитячого видавництва «Абабагаламага», порушено питання щодо того, які чинники виникнення гомосексуальності. Проте ЛГБТ-спільнота організації «Інсайт» невдоволена таким змістом книги, тому вони планують звернутися до видавництва.

Повідомляє sexology.org.ua.

Книга «Підліткам про головне» пройшла ретельну підготовку. Над нею працювали доктори наук, провідні фахівці у галузі фізіології, сексопатології та дерматовенерології.
Що саме викликало невдоволення з боку ЛГБТ-спільноти? Річ у тім, що у книзі зазначені чинники виникнення гомосексуальності. Вони пишуть, що проблема в неправильно зорієнтованому сімейному вихованні, у конфліктах з батьками, страхах, комплексах і впливі мас-медіа.
Тому ЛГБТ-спільнота НГО «Інсайт» була невдоволена змістом цієї книги та збирається звернутися до видавництва через науковий підхід і правду, які суперечать концепту вродженої гомосексуальності.
Читайте також:

Іван Малкович, який є головою видавництва, зазначив, що організація вирвала уривок книги з контексту. Порушене питання в книзі всебічно висвітлене. В книзі йдеться, що сучасною наукою припущено той факт, що «гомосексуальність може існувати й через біологічні умови».
Голова НГО «Інсайт» Олена Шевченко наголосила, що організація планує звернутися до видавництва і запитати про випуск цієї книги.
А також ЛГБТ-спільнота збирається звернутися до інституцій, де повинні працювати автори видання, щоб дізнатися, чи взагалі викладають вони, і якщо так, то що саме.
Нагадаємо, що вже у США найбільша пропагандистська група ЛГБТ закликає майбутню адміністрацію Байдена скасувати акредитацію християнських коледжів та шкіл, якщо вони не мають політики, яка забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Байден матиме великий вплив на релігійні школи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button