Світ

Туреччина вийшла із Стамбульської конвенції, яка поширює гендерну ідеологію

2 січня Туреччина остаточно вийшла зі Стамбульської конвенції. Відповідний документ підписав Реджеп Таїп Ердоган, а вищий адміністративний суд Туреччини (державна рада) визнав законним це рішення. Причиною виходу стало те, що Конвенція заохочує до насильства.

Джерело: vsirazom.ua

У 2012 році Туреччина стала першою країною, яка ратифікувала конвенцію Ради Європи про запобігання домашньому насильству (Стамбульська конвенція).

Проте 2 січня країна припинила брати участь в цій Конвенції, пояснивши це тим, що документ підриває сімейні структури.

Як повідомляє громадський рух «Всі разом!», Стамбульська конвенція йде всупереч із національним законодавством та містить спірні положення, які не відповідають національним інтересам країн.

Водночас документ містить небезпечні ідеологічні конструкції, поширюючи гендерну ідеологію, наголошує рух «Всі разом!». Зокрема, Конвенція визначає поняття «ґендер» в іншому розумінні, ніж має національне законодавство, а саме – «соціально закріплені ролі». Також вводить поняття «ґендерна ідентичність», за яким виділяють трансґендерів, аґендерів, транссексуалів та ін. Загалом, нараховують вже десятки типів «ґендеру».

Щодо ситуації в Україні, то 18 липня 2022 року країна передала документи про ратифікацію Стамбульської конвенції заступнику генерального секретаря Ради Європи Бйорну Берге.

Читайте також:

Коментуючи вихід Туреччини з Конвенції, український громадський діяч та відомий активіст Євген Карась написав:

«Сподіваємося, колись і наша країна зрозуміє, що кількість прийнятих лівацьких угод не вирішить кількість проблем».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. А от ще півроку назад ВРУ навпаки: ратифікувала Стамбульську конвенцію.
    Усі деталі й обставини цієї події доволі добре відомі.
    Й, зокрема, те, що ця ратифікація відбулася стрімголов і практично без усякого обговорення та всупереч тим обіцянкам, що керівництво держави дало ВРЦіРО, ніяк не робить честі ні йому, ні тим парламентарям, які – під тиском ОП та верхівки ВР – мерщій затвердили це дуже й дуже сумнівне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button