Християнські новини

Фейсбук почав гібридну війну проти християн

Соціальний медіа-стратег Олена Нікітська в прямому ефірі розповіла про нову Фейсбук політику у відношенні до християн. На її думку, Facebook почав війну проти віруючих. Соціальна мережа видаляє велику кількість учасників груп з контентом про віру і традиційні сімейні цінності.
Кілька днів тому змінився один з алгоритмів соціальної мережі. Тепер в групу неможливо додати людину без її згоди. У той же час соціальна мережа видаляє, ніби, не активних членів групи. Офіційні представники Facebook коментують це так:
«Ми хочемо переконатися, що люди приєднуються до груп, які для них актуальні та цікаві. Тепер ми переміщуємо людей, які були додані в групу, але ніколи не відвідували її, в розділ «Запрошені» у списку учасників в групи».
Але Олена спростовує цю інформацію. Насправді, на її погляд, все відбувається не так. Саме з християнських груп видаляють багато активних учасників. В групі, яку вона адмініструє, видалили 11 тисяч, сімсот людей. Серед них – більшість активних учасників.
Олена поділилась своїми думками й пояснює причину такого явища.
«У такий спосіб вони можуть впливати на політичні процеси. Зараз, наприклад відбуваються вибори в Україні. Таким чином вони впливають на Трампа. Коли кажуть, що про Трампа ніхто не говорить. Коли був Обама, він щось зробить, наприклад, погладить кошеня там – відразу вибух у Facebook. Сам власник і засновник Facebook Марк Цукерберг проти сімейних цінностей, він захищає ЛГБТ політику. Він відвертий супротивник Трампа.
Так вони можуть робити фальсифікації на виборах, на якихось християнських голосуваннях, показуючи що християни ніщо, що нас не існує.»

Все що стосується сімейних християнських цінностей піддається цензурі.

«Франклін Гремм – його неодноразово блокував Facebook. Тільки він написав погляд про аборти – його на добу Facebook заблокував. Вам повідомили про це в новинах? Ні!»

Більше про християнські цінності:

Секретар Ради національної безпеки та оборони – Олександр Турчинов опублікував статтю «Неомарксизм або подорож у безодню», відразу усі поширення передруки були заблоковані на наступний день після публікації. Це свідчить про цілеспрямовану антихристиянську компанію в соціальних мережах. Це змушує замислитися і напрацьовувати методи протидії та відстоюванні християнських чеснот в суспільстві.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. це бред сивої кобили в мене крім християнских групп є группа Аліекспресс фор мен так в мене в ній було 5000 людей так з ннї видалили 4000 тисячі людей і шо до того мають християни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button