Християнські новини

Китай змушує церкви міняти 10 заповідей на портрет Мао Цзедуна

Уряд Китаю змушує церкви відмовитися від Десятьох заповідей, це призвело до сутичок між урядвцями і християнами, у кількох церквах Десять заповідей замінили на портрети комуністичних лідерів.
Урядовці по всьому Китаї в минулому році почали змушувати церкви або порушувати Десять заповідей, або стерти Першу заповідь: «У тебе не буде інших богів крім мене». Ця політика викликала шокуючі порушення прав людини і свободи віросповідання.
Десять заповідей в багатьох церквах були замінені портретами лідера комуністичної революції Мао Цзедуна і нинішнього президента Китаю Сі Цзіньпіна, згідно «Гіркої зими», спостерігачеві за релігійною свободою. Чиновники часто говорять церквам «що буде важко», якщо вони не будуть співпрацювати.
Представник місцевого уряду сказав Bitter Winter, що Комуністична партія Китаю (КПК) виступає проти Першої Заповіді. У Китаї слід поклонятися тільки уряду і його лідерам.
«Християнство стверджує, що ніяким іншим речам не можна поклонятися», – сказав чиновник.
Члени церкви в місті Чженчжоу в провінції Хенань намагалися зупинити примусове видалення знака і плаката Десять заповідей. Троє членів церкви отримали поранення і були відправлені до лікарні.
Члени церкви сказали, що урядові чиновники «кричали, що Десять заповідей повинні бути знесені, тому що вони говорять, що потрібно поклонятися тільки одному Богу».
Коли члени церкви відновили Десять Заповідей, урядовці увірвалися в церкву в травні і знову зруйнували їх.
В інших місцях чиновники місцевих органів влади в місті Лоян міста Хенань також увірвалися в церкву і зірвали  Заповіді. Місцевий чиновник повідомив Bitter Winter, що урядове бюро у справах релігії випустило повідомлення, «що вимагає від членів духовенства видалити перші чотири з десяти заповідей у ​​своїх церквах».

Більше про переслідування в Китаї:

«Заповіді – це християнська доктрина і вчення», – сказав засмучений християнин. «Перші чотири заповіді стосуються поклоніння Богу. Видалення їх образливо для Бога. Чому б не змінити маніфест КПК і партійну платформу? »
Через обмеження мільйони китайських християн пішли в підпілля, щоб поклонятися в незаконних церквах.

[otw_shortcode_sidebars sidebar_id=”blog-left-sidebar”][/otw_shortcode_sidebars]

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button