СвітХристиянські новини

Пакистанську дівчинку викрали, примусили вийти заміж і прийняти іслам

В Пакистані 14-річна Хума Юнус була викрадена в жовтні минулого року. Викрадачі надіслали батькам документ про укладення шлюбу, а також про перехід в іслам. Батьки дійшли до Вищого суду Синду, намагаючись повернути дитину, але судді вирішили керуватися «законами Шаріату» в порушення чинного закону.
10 жовтня минулого року Юнус була викрадена трьома чоловіками з її будинку в Карачі. Чоловіки дочекалися, коли її батьки вийшли з дому, а потім насильно вивезли дівчинку. За наявною інформацією, її доставили в місто Дера-Газі-Хан (близько 600 км від дому). З того часу батьки дівчинки роблять все можливе, щоб повернути свою дочку.

Через кілька днів після викрадення вони отримали від викрадачів свідоцтво про шлюб c Карім Абдул-Джаббар, а також документ, що підтверджує її навернення в іслам. Мати дівчинки Нагіна розповіла, що документи підроблені, оскільки вказана в них дата – день викрадення дитини.
Намагаючись врятувати дочку, сім’я наполягає, що шлюб не може бути легітимним відповідно до Закону про обмеження шлюбу в Сінді, який забороняє одруження з дівчатами молодшими 18 років. Закон був прийнятий близько 6 років тому, щоб припинити примусові шлюби з неповнолітніми.
Батьки надали в суді довідку зі школи, а також документи про хрещення, що підтверджують, що Хуме 14 років. Вона народилася 22 травня 2005 року.
В ході судового засідання судді Мухаммед Ікбал Калхор і Иршад Алі Шах постановили, що шлюб між Хумой і Джаббар дійсний, оскільки у неї вже була перша менструація. Це рішення засноване на ісламському «законі Шаріату», який свідчить, що чоловіки в Пакистані можуть вступати в шлюб з неповнолітніми дівчатками, якщо менструація вже почалася.
Ще одне слухання у справі призначено на 4 березня.

«В черговий раз справедливість була повалена, а наша держава знову виявився нездатним ставитися до християн як до пакистанських громадян», – заявила Нагіна Юнус, мати Хуми.

У міжнародній групі зі спостереження за переслідуваннями християн (ICC), повідомили, що рішення, винесене колегією з двох суддів, прямо суперечить Закону про обмеження шлюбу в Сінді, який забороняє одруження у віці до 18 років.

«Ми впевнені, що влада і судді затягують процес, тому що їй 14 років. Вони хочуть почекати, поки їй виповниться 18 років, а потім закрити справу », – пояснили батьки дівчинки.

«Очевидно, що в Пакистані ці закони сформульовані і затверджені тільки для того, щоб поліпшити імідж країни перед міжнародним співтовариством, попросити кошти на розвиток і вільно торгувати пакистанською продукцією на європейському ринку», – сказав адвокат Хуми Табуссум Юсуф.
«У більшості фундаменталістських мусульманських країн, де християни становлять меншість, молоді християнські дівчата зазвичай стають мішенню для мусульманських чоловіків, – розповів президент ICC Джефф Кінг. – Зазвичай це починається з того, що до молодої дівчини-християнки звертається мусульманський хлопчик або чоловік з проханням призначити побачення або вийти заміж. Якщо ці прохання ігноруються, то їй починають говорити, що вона занадто гарна, щоб бути християнкою.
Потім її викрадають, накачують наркотиками, б’ють і гвалтують. Дуже часто родина знає, хто це робить, – продовжив Кінг. – У фундаменталістській культурі, заснованій на соромі, після такого безчестя шанси дівчини на шлюб і гідне життя назавжди зруйновані.
Потім їй пропонують вийти заміж за її гвалтівника, щоб зберегти гідність. А якщо вона відмовиться, її будуть гвалтувати й бити далі. Пакистанські правоохоронні органи в подібних ситуаціях зазвичай не діють».

Джерело:  CBN NEWS

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button