СвітХристиянські новини

«Міжнародний день молитви за переслідувану церкву» пройде 1 листопада 2020 року

Заснований в 1996 році, Міжнародний день молитви за переслідувану церкву є днем особливої, посиленої, об’єднаної молитви клопотання і дій, спрямованих на захист переслідуваних християн по всьому світу.
У цей день церкви в усьому світі готуються об’єднати свої зусилля і молитви, щоб в єднанні «пам’ятати про в’язнів, немов із ними були б ви пов’язані, про тих, хто страждає, як такі, що й самі ви знаходитесь в тілі» (До Євреїв 13:3). Повідомляє invictory.org з посиланням на «Голос мучеників».
Як повідомляє «Голос мучеників», починаючи з 1996 року понад 105 тис. церков в більш ніж 130 країн світу провели в цей день відповідні заходи.

«Коли наші співробітники зустрічаються з переслідуваними християнами в різних країнах світу, їх першим проханням до вільної церкви є прохання молитися про них, – розповідає співробітник американського офісу «Голос мучеників» Тодд Нетлтон. – Міжнародний день молитви за переслідувану церкву – це день, коли все Тіло Христове об’єднує свої зусилля, щоб в єднанні відповісти на їх прохання».

«Голос мучеників» закликає:

«Сплануйте свою особисту участь і участь вашої церкви в Міжнародному дні молитви за переслідувану церкву. Організуйте молитовне богослужіння в церкві або/та молитовну групу у себе вдома. Присвятіть час молитви за переслідуваних братів і сестер. Це має для них величезне значення!»

Завантажити презентацію щодо цього заходу можна за посиланням на сайті «Голос мучеників».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button