Для життя

10 способів жити незалежно від обставин

Марта Мейсон написала свої мемуари «Дихання», перебуваючи на спині в 800-фунтовій залізній легені, в якій вона провела 61 рік, поки не померла у 2009 році у віці 71 року. Перші 10 років її життя були сповнені типових дитячих розваг. Вона була енергійною та розумною, жила безтурботним сільським життям у 1940-х роках. Потім, у вересні 1948 року, через три дні після смерті її брата, Мейсон захворіла на поліомієліт. Це позбавило її здатності дихати самостійно.

Після року хвороби лікар сказав їй: «Ти, по суті, чудовий розум і бурхливий дух, замкнений в інертному тілі, у в’язниці. Чи можна з цим жити?» Їй було 12 років. Вона відповіла: «Ні, але я можу жити незалежно від обставин». Її мемуари описують, як вона дотримала цю зухвалу обіцянку, включно з тим, що закінчила навчання на кращих курсах у Вейк-Форест. Ось 10 способів жити незалежно від життєвих обставин.

1. Чітко усвідомте, хто ви

Переконайтеся, що ви знаєте, хто ви. Зрозумійте, що ви створені з певною метою, і чітко уявіть, що змушує вас працювати.

2. Живіть відповідно до цінностей, які не залежать від обставин

Станьте на тверду землю. Усвідомте, що ви є частиною чогось більшого. Побудуйте життя навколо таких цінностей, як служіння, любов і співчуття. Не забудьте навчити цього і своїх дітей!

3. Практикуйте життя над життєвими обставинами, поки не стане важко

Час навчитися піднятися над своїми життєвими обставинами, коли все ще йде добре. Переконайтеся, що вас не втягують у залежність від неправильних цінностей. Не кладіть яйця в неправильні кошики. Дізнайтеся різницю між цінностями, які зберігаються, і речами, які зрештою підведуть вас.

4. Зрозумійте, що стосунки мають значення

Ставте стосунки вище за все інше. Проводьте час зі своїми дітьми. Якщо ви одружені, нехай шлюб буде в пріоритеті. Шануйте своїх батьків і друзів. Пам’ятайте: зрештою, найбільше значення мають стосунки.

5. Інвестуйте в речі, які не мають часу

«Пам’ятайте: зрештою, найбільше значення мають стосунки».

Наскільки важливі благодійні внески у вашому щомісячному бюджеті? Ви віддаєте свої залишки чи це самопожертва? Будьте щедрими на те, що у вас є, і ви не будете сумувати за цим так сильно, коли воно зникне.

6. Не шукайте підтвердження в інших людях

Навчіться покладатися на те, що ви знаєте, що є мудрим, а не на думку оточуючих. Якщо вам потрібно придбати модні речі, керувати правильною машиною чи носити правильний одяг, щоб відчувати себе затвердженим, тоді ваше почуття власної гідності буде залежати від речей, які можуть зникнути (і зникнуть) за одну ніч.

7. Розвивайте чітке бачення того, куди ви прямуєте

Зрозумійте свою мету в житті та розробіть чіткі цілі, які виходять безпосередньо з вашого серця. Ваше бачення витриваліше, ніж тимчасові злети й падіння.

8. Навчіться розрізняти тимчасове і вічне

Коли ми розуміємо, які частини нашого життя підпадають під «тимчасові», а які частини можна назвати «вічними», то не так важко зберегти перспективу, коли тимчасові речі загрожують нас переповнити.

9. Будьте розумними

Зберігайте відчуття рівноваги. Звертайтеся за допомогою до оточуючих, особливо коли ваші життєві обставини складні. Не думайте, що ви повинні бути сильним і мовчазним. Не забувайте жити в громаді. Нехай вас люблять і піклуються.

Читайте також:

10. Якщо ви одружені, будьте найкращим чоловіком

Набагато легше впоратися з втраченою роботою, фінансовими труднощами або важкою дитиною, коли ви впевнені у своїх стосунках з дружиною.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!