Сім'яХристиянські новини

Рух «Всі разом!» створив сайт про політиків і держслужбовців, які атакують сім’ю

Відтепер українці зможуть контролювати діяльність представників органів влади та максимально усвідомлено ухвалювати рішення під час місцевих і загальнодержавних виборів. Річ у тому, що рух «Всі разом!» створив і презентує спеціальний сайт Дискваліфіковані – реєстр державних службовців та політиків, які діють проти інституту сім’ї та природних цінностей. База даних зі списком осіб, які отримали від сімейного руху «червону картку», називається дискваліфіковані.

Повідомляє рух «Всі разом!».

Сайт надає можливість отримати інформацію про депутатів та державних службовців,  які свідомо атакують інститут сім’ї в Україні. В реєстр вони потрапляють через те, що їх слова та/або дії мають ознаки наступного:

  • нетолерантне чи вороже ставлення до традиційних природних цінностей та інституту сім’ї (подружжя, батьківства, материнства, дитинства);
  • підтримка заходів, спрямованих на пропаганду антисімейних та людиноненависницьких ідей (ЛГБТ, аборти, чайлд-фрі тощо);
  • систематичне просування гендерної концепції у політичний, законодавчий і суспільний дискурс.

На сторінці https://vsirazom.ua/ban містяться профайли із дискваліфікованими державними службовцями та політиками. Користувач може в один клік дізнатися про некоректні дії та висловлювання зазначених категорій осіб.

Зручна логіка сайту надає можливість ознайомитися із профайлами, які містять опис події та фотографії, посилання на аудіо-, відеозаписи. Також на сервісі можна відсортувати список за прізвищем, датою та кількістю переглядів.

Рух нагадує, що політичні діячі представляють інтереси своїх виборців і повинні виконувати свої обов’язки в інтересах українських громадян і сімей; державні службовці виконують функції держави та отримують заробітну плату коштом платників податків – українських громадян і українських сімей.

Раніше Рух «Всі разом!» оголошував про створення онлайн-реєстру дискваліфікованих політиків і держслужбовців.

Також рух закликає тих, у кого є інформація про політичного діяча чи державного службовця, який підпадає під зазначені критерії для дискваліфікації, заповнити  форму. А якщо є в наявності фото або ілюстрації виступу або дії – надіслати на e-mail: Law@vsirazom.ua

«Зауважимо, що недемонстроване особисте життя не представляє інтересу для укладачів реєстру. Беруться до уваги лише публічні дії, демонстративні акти та публічні висловлювання», – пише рух «Всі разом!».

Нагадаємо, що 27 січня 2021 року в Києві відбулася зустріч глав і повноважних представників різних конфесій, підсумувати співпрацю протягом минулого року в рамках проєкту «Зупини насильство!», а також окреслити актуальні напрямки подальшої спільної діяльності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button