Новини археології

Стародавні хасмонейські артефакти знайдені в Східному Єрусалимі наприкінці Хануки

У неділю, в останній день Хануки, у Східному Єрусалимі поліція виявила стародавні археологічні артефакти віком в тисячі років, включаючи монету часів Хасмонеїв.

Джерело: jpost.com

Артефакти були виявлені під час обшуку в будинку 30-річного жителя Східного Єрусалиму. Речі були оглянуті співробітниками Управління старожитностей (IAA), а підозрюваний був затриманий і доставлений на допит.
Серед артефактів були монета часів Антігона II Маттатія, останнього хасмонейського царя, а також масляна свічка часів Хасмонеїв і кільце біблійної епохи з давньоєврейськими написами.
Стародавні хасмонейські артефакти знайдені в Східному Єрусалимі наприкінці Хануки
Читайте також:
Виявлення артефактів часів Хасмонеїв відбулося незадовго до останньої ночі Хануки, свята, яке відзначає перемогу хасмонеїв над імперією Селевкідів і наступне встановлення незалежного єврейського правління на землі.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Виявлення артефактів часів Хасмонеїв відбулося незадовго до останньої ночі Хануки, свята, яке відзначає перемогу хасмонеїв над імперією Селевкідів і наступне встановлення незалежного єврейського правління на землі.”
    На якій саме “землі”?! Святій Землі Ізраїлевій? Чи, може, мається на увазі щось інше?
    До речі. Подібно до того, як, скажімо, Ханука тісно пов’язана з Різдвом Христовим, так і Свята Земля Ізраїлева має чималий і нерозривний і, передусім, саме ДУХОВНИЙ взаємозв’язок і правонаступність, зокрема та особливо, якраз з Україною та її правдивим і соборно-єдиним Божим народом. А Єрусалим – з нашим ІІ Єрусалимом (Києвом).
    І детальніше про це можна ознайомитися, наприклад, тут:
    https://kyrios.org.ua/spirituality/svyato/2175-14-serpnja-vinesennja-chesnih-drev-zhivotvorchogo-hresta-gospodnogo-ta-pamjat-muchenikiv-makkaveyiv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button