Освіта

Брошура про українську освіту для школярів, які тимчасово перебувають за кордоном

Тисячі українських дітей із сім’ями тимчасово перебувають за кордоном, але бажають продовжувати здобувати українську освіту, тому Офіс віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з МОН підготували брошуру щодо організації навчання українських школярів з-за меж України.

Джерело: mon.gov.ua

Враховуючи те, що в багатьох європейських країнах здобуття освіти у місцевих навчальних закладах є обов’язковим, Україна пропонує своїм громадянам різні форми навчання за національною програмою. Навчальний процес може бути організований у зручний для учня час дистанційно, паралельно з отриманням освіти в країні перебування.

Брошура містить інформацію про можливості навчання українських школярів і викладачів за кордоном, а також про ресурси з навчальними матеріалами, до яких надається вільний доступ. Звантажити брошуру можна за посиланням.

Також отримати інформацію про організацію навчання за кордоном можна через освітній чат-бот на платформі Telegram або Viber.

Читайте також:

Які вони, українські підлітки: про соцмережі, секс, алкоголь, спорт…

Як повідомлялося раніше, в Україні від бомбардувань і обстрілів постраждали 2400 навчальних закладів, 269 з них були повністю зруйновані.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!