Актуальне

25 ідей для служіння на карантині

Команда/домашня група/молодь – універсальні ідеї

 • Актуальне онлайн навчання – час карантину створює 2 крутих фактори: Люди, які можуть вийти в онлайн. Актуальні спікери, які зараз теж часто онлайн і важливий інструмент – комунікація. Вперед!
 • Спільний план читання – Впевнений, що і до цього ви чули або практикували подібне. Виберіть теми або орієнтуйтеся на кількість днів і починайте разом читати. можна як в групах, так і зі своїми друзями, учнями. Найкраще для цього підходить додаток Youversion 
 • День підбадьорення – Складіть список людей і щодня підбадьорюйте або діліться думками, які отримали/почули/прочитали у будь-якій зручній для вас формі.
 • Підзвітність – розділіть людей по двоє чи або в невеликі групи з 3-4 людей. Головна ціль – це підзвітність і допомога у тих речах, які важко вдаються самостійно: прокинутися зранку, скласти план на день, тихий час або ж будь-що інше. Не забувайте, що час вдома може стати часом більших спокус – не нехтуйте цим інструментом.
 • Молитовний ланцюжок – киньте жереб, розділіть людей по двоє і запропонуйте 1/3/7 днів молитися і підбадьорювати одну людину.
 • Вивчення слова, домашні групи онлайн – візьміть книгу з Біблії або тему і обговоріть їх разом.
 • Ток-шоу – добра платформа і спікери дозволять організувати цікавий формат питань-відповідей. Лишень, переконайтеся, що люди, яких запрошуєте здатні відповісти на питання, які ви пропонуєте і ці теми актуальні.
 • Думки #находу – Щось зрозуміли? Маєте добрий настрій? Зранку прочитали класний уривок, що підбадьорив? Запишіть коротке відео для друга або ж у загальну бесіду – зараз це мегаактуально.
 • Челенджі – будь-який. Основна умова: потрібно робити звіти, в кінці яких очікує приз.

 

Соціальні мережі

Соціальні мережі – якщо люди, які були і так онлайн потрапляють в умови карантину, то їхній онлайн збільшується мінімум вдвічі.

 1. Проводьте прямі ефіри – фемінізм, свобода слова, як розвиватися в умовах карантину або будь-яка тема, але, щоб в кінці було “в умовах карантину” стає дуже актуальною. Шукайте свою аудиторію і діліться корисною інформацією. Порада одна: Щоб інформація була цікава вашим читачам, а не просто вам. Актуально для Instagram, Facebook.
 2. Складіть корисний контент-план – спостерігається цікава стратегія ведення сторінок і каналів: є подія – є пост, прийшла ідея – є пост у той же день. Пропоную створити контент-план – заплануйте одразу 10 корисних постів на час карантину і звільніть час для нових ідей. Актуально для Instagram, Facebook, Telegram
 3. Дослідіть свою цільову аудиторію – Хто вас насправді читає? Кому цікаві ваші пости? Що подобається цим людям?
 4. Корисний онлайн-курс – англійська мова, як ставити цілі, як боротися з лінню – запускайте і давайте користь людям
 5. Залучіть людей – є проста тенденція. Десятки блогерів та ресурсів дають доступ до своїх курсів, скидають корисний контент і т.п. Виділяйтеся на їхньому фоні – залучіть людей до чогось крутого. Перед тим дайте відповіді на декілька питань: Що зараз найбільше потребують люди? Що вони вже мають? Що можемо дати лише ми? І дійте!

Соціальна допомога

 1. Опіка і турбота про людей, що захворіли (купити продукти, ліки)
 2. Потурбуватися про старших людей (зібрати контакти людей 50-60+ і моніторити ситуацію з їхніми продуктами, як вони себе почувають. Взяти на себе їхні витрати за продукти. Можна почати з церковних або тих, що живуть поряд)
 3. Організувати список чергувань у своєму багатоквартирному будинку для дотримання карантину (коли гуляти/хто їде в магазин/кому потрібно допомогти)
 4. Зробити невеликі підбадьорення/відкритки/маленькі подарунки, зайти до сусідів, подарувати і запитати чи можна за них молитися.
 5. Ті, хто мають машини долучайтесь до акції #підвезилікаря – контактувати з лікарнями щоб послужити цим лікарям
 6. Допоможіть у своїй лікарні: можливо потрібно щось забрати/привезти/купити
 7. Створити волонтерський пункт на базі помісної церкви (У разі збільшення захворювань і неспроможності лікарень надавати швидку допомогу)

Онлайн-благовістя

 1. Коучинг – запропонуйте людям допомогу від прокрастинації та деградації. Допоможіть поставити цілі, скласти план на день + запропонуйте разом читати Біблію або пройти біблійний курс
 2. СV OutreachyesHEis вже давно були готові до карантину і запустили круту допомогу церквам. Деталі тут
 3. #ЯХТО – спробуйте освоїти проект #ЯХТО від Campus Ukraine. За деталями – Telegram – @Misha_ivaschuk
 4. Сторінки в соціальних мережах – спробуйте написати про те у що ви вірите, чому це для вас важливо, а в кінці залиште запитання або думку про те, що готові поспілкуватися з людиною.

25 ідей для служіння

Теми для прямих ефірів

 1. Постановка цілей
 2. Тайм-менеджмент
 3. Особистий розвиток
 4. Прокрастинація
 5. Безсилля/як прийняти те, що відбувається навколо
 6. Як діяти в умовах кризи
 7. Як заробляти онлайн? (Фріланс/особистий бренд)

25 ідей для служіння

Корисні посилання про карантин:

 1. Що таке “Карантин” ?
 2. 8 уроков Коронавірусу
 3. Бог, вірний у карантин
 4. Волонтерство та служіння: роздуми про реакцію на карантин
 5. Мартін Лютер про Бубонну чуму
 6. Кінець світу чи репетиція
 7. Як берегтися під час пандемії коронавірусу?
 8. Християнство не дає відповідей про коронавірус. Воно і не повинно (англ)
 9. Інтерактивний розбір 1 Петра з Олегом Павліщуком

P.S. Втілив те, що знайшов тут? Обов’язково напиши мені – @Misha_ivaschuk. Це буде цінно!

Створено автором телеграм-каналу “НаЧистоту”

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!