Світ

В Західній Африці попит на Святе Письмо настільки великий, що пастори навчають за дитячими Бібліями

Жак Куту, що служить у Малі, країні в Західній Африці, розповів, що попит на Біблії настільки великий, що деяким пасторам доводиться покладатися на дитячі Біблії під час проповідей та навчання. Про це йдеться на сайті міжнародній організації «Голос мучеників».

Джерело: invictory.org з посиланням на vom-ru.org

Чоловік раніше сам був пастором, зараз він озброює інших пасторів Божим Словом. Жак перетворив кімнату свого будинку на склад, де зберігає Біблії, які потім поширює через пасторів по всій країні.

Протягом 2021 року Жак одноосібно роздав людям близько 5000 Біблій.

«Слава Богу за служіння Жака, завдяки якому пастори країни забезпечені Бібліями, і моліться, щоб ще більше Біблій досягло християн у Малі, які прагнуть Божого Слова», – зазначається в повідомленні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button