Домашня » Новини » Туристів християн попередили не показувати Біблії в Саудівській Аравії

Туристів християн попередили не показувати Біблії в Саудівській Аравії

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

За даними фонду “Барнабус”, туристи, які демонструють Біблію або привозять їх у країну, можуть зіткнутися з можливим арештом в Саудівській Аравії.

“Нові правила для туристів стверджують, що Біблію можна привезти в країну за умови, що вона призначена лише для особистого використання”, — йдеться у повідомленні. “Біблії не можна показувати публічно, кожен, хто привезе велику кількість Біблій, зіткнеться з “суворим покаранням”.

Саудівська Аравія — сувора ісламістська країна, яка забороняє комусь приймати християнство. Громадяни, визнанні як християни, можуть бути страченими державою за відступництво. Християни інших країн, які проживають в країні, поклоняються приватно вдома, ризикуючи бути заарештованими або депортованими, якщо їх спіймають.

Нещодавно Саудівська Аравія випустила нову візу для заохочення туризму в країні та уникнення важкої залежності від нафтової галузі,  повідомляє  Christian Post. Жінки, які подорожують в країну, не повинні дотримуватися суворого дрес-коду в країні, але, очікується, що вони будуть одягатися скромно.

«У нас культура. Ми віримо, що наші друзі та гості поважатимуть культуру, але, безумовно, вона скромна, і це буде дуже зрозуміло”, — заявив міністр туризму в Саудівській Аравії Ахмад аль-Кахеб  в BBC.

Раніше візи давали лише тим, хто займається бізнесом, шукаючим релігійних паломництв чи працівникам еміграції. Також жінкам дозволяється їздити в країну без супроводу з чоловіком.

Попри сподівання залучити іноземців, Саудівська Аравія все ще належить до 15-ї найгіршої країни за переслідування християн,  згідно з даними,  Open Doors USA, які займається моніторингом переслідувань у  світі.

“Юридично чоловіки-мусульмани можуть бити й розлучатися з дружинами, якщо буде виявлено, що вона перейшла від ісламу. Чоловіки також можуть забрати її дітей і заборонити їй бачити їх”, — повідомляють в організації. “Отже, саудівські новонавернені, особливо жінки, часто зберігають таємницю свого навернення та вірять в Ісуса в ізоляції — змушені йти через рухи мусульманських вірувань, тримаючись міцно Ісуса у своїх серцях”.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Як побороти страх?

Наступна Стаття

Комітету Ради запропонували фіксувати інтимні стосунки

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *