Християнські новини

Туристів християн попередили не показувати Біблії в Саудівській Аравії

За даними фонду “Барнабус”, туристи, які демонструють Біблію або привозять їх у країну, можуть зіткнутися з можливим арештом в Саудівській Аравії.
“Нові правила для туристів стверджують, що Біблію можна привезти в країну за умови, що вона призначена лише для особистого використання”, — йдеться у повідомленні. “Біблії не можна показувати публічно, кожен, хто привезе велику кількість Біблій, зіткнеться з “суворим покаранням”.
Саудівська Аравія — сувора ісламістська країна, яка забороняє комусь приймати християнство. Громадяни, визнанні як християни, можуть бути страченими державою за відступництво. Християни інших країн, які проживають в країні, поклоняються приватно вдома, ризикуючи бути заарештованими або депортованими, якщо їх спіймають.
Нещодавно Саудівська Аравія випустила нову візу для заохочення туризму в країні та уникнення важкої залежності від нафтової галузі,  повідомляє  Christian Post. Жінки, які подорожують в країну, не повинні дотримуватися суворого дрес-коду в країні, але, очікується, що вони будуть одягатися скромно.
«У нас культура. Ми віримо, що наші друзі та гості поважатимуть культуру, але, безумовно, вона скромна, і це буде дуже зрозуміло”, — заявив міністр туризму в Саудівській Аравії Ахмад аль-Кахеб  в BBC.
Раніше візи давали лише тим, хто займається бізнесом, шукаючим релігійних паломництв чи працівникам еміграції. Також жінкам дозволяється їздити в країну без супроводу з чоловіком.

Попри сподівання залучити іноземців, Саудівська Аравія все ще належить до 15-ї найгіршої країни за переслідування християн,  згідно з даними,  Open Doors USA, які займається моніторингом переслідувань у  світі.

“Юридично чоловіки-мусульмани можуть бити й розлучатися з дружинами, якщо буде виявлено, що вона перейшла від ісламу. Чоловіки також можуть забрати її дітей і заборонити їй бачити їх”, — повідомляють в організації. “Отже, саудівські новонавернені, особливо жінки, часто зберігають таємницю свого навернення та вірять в Ісуса в ізоляції — змушені йти через рухи мусульманських вірувань, тримаючись міцно Ісуса у своїх серцях”.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button