Домашня»Новини»Китай прибирає «Біблію» і «Христа» з класичної дитячої літератури

Китай прибирає «Біблію» і «Христа» з класичної дитячої літератури

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Китай прибирає «Біблію» і «Христа» з класичної дитячої літератури. У спробі поставити християнство під контроль уряду влада Китаю прибрали слова «Біблія», «Бог» і «Христос» з класичних дитячих оповідань, включаючи «Робінзона Крузо».

Міністерство освіти Китаю нещодавно представило новий шкільний підручник, щоб допомогти учням п’ятого класу «зрозуміти інші культури», повідомляє Asia News. У підручник включені чотири популярні розповіді іноземних авторів, в тому числі «Робінзон Крузо», «Дівчинка з сірниками» і «Ванька». Проте, кожна історія піддається цензурі, що видаляє будь-яку релігійність.

У класичному романі Даніеля Дефо XVIII століття викинутий на острів Робінзон Крузо знаходить Біблії серед уламків корабля. Однак китайська версія виключає слово «Біблія», замість цього Крузо натрапив на «кілька книг».

«Дівчинка з сірниками», написана датським автором Гансом Крістіаном Андерсоном, включає в себе рядок: «Коли зірка падає, душа приходить до Бога». У відредагованій китайській версії написано: «Коли зірка падає, людина залишає цей світ».

Розповідь Антона Чехова «Ванька» включає в себе уривок, де в церкві вимовляють молитву, під час якої слово «Христос» згадується кілька разів. У китайській версії цей шматок взагалі пропущено і всі згадки слова «Христос» були прибрані.

Кілька професорів коледжу також засуджують класику, яка містить релігійні слова, і ліквідовують їх. Серед них «Граф Монте-Крісто» А. Дюма, «Воскресіння» Льва Толстого і «Нотр-Дам де Парі» Віктора Гюго.

У 2018 році правляча Комуністична партія Китаю запровадила правила релігійної практики і оголосила п’ятирічний план, щоб зробити християнство більш сумісним з соціалізмом. За повідомленнями, спроби зробити віру більш «китайською» включали переписування Нового Завіту з використанням буддійських писань і конфуціанських навчань для встановлення «правильного розуміння» тексту.

«Біблія не повинна виглядати по-західному, вона повинна виглядати як китайська та відображати китайську етику конфуціанства і соціалізму», – сказав Боб Фу, засновник ChinaAid.

Більше про переслідування на христяин у Китаї:

Крім того Китай прибирає Біблію з продажу, Біблії більше недоступні для покупки в Інтернеті, і влада недавно заарештувала сімох співробітників магазину електроніки за продаж аудіозаписів Біблії.

У списку Open Doors 2019 Китай знаходиться на 27-му місці серед країн, небезпечних для християн.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: The Christian Post

Попередня стаття

В США за добу сталося три жахливих теракти, загинуло не менше 29 осіб

Наступна стаття

Youtube почав війну проти правого і християнського контенту?

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *