Новини суспільстваХристиянські новини

В Ірпені відбувся перший молитовний сніданок

13 травня 2021 року в Ірпені (Київщина) відбувся перший міжконфесійний молитовний сніданок. Захід мав назву «Від тривоги до надії». На запрошення Міжконфесійної ради церков Ірпеня і Приірпіння в молитовному сніданку взяли участь 80 ірпінчан і гостей: депутатів і  освітян, громадських діячів і священнослужителів, держслужбовців і бізнесменів.

Джерело: itvua.tv та biblechurch.com.ua

Зустріч відбулася на території Ірпінської Біблійної Церкви.

Пастор помісної церкви Микола Романюк зазначив, що в Ірпені вже був молитовний сніданок, але він об’єднував тільки священослужителів. Цей молитовний сніданок, який об’єднав представників різних церков і сфер діяльності, був вперше.

Під час заходу присутні:

  • ділилися актуальною інформацією про сферу своєї діяльності для міста;
  • говорили про успіх і про проблеми у відповідній галузі;
  • поділитися ідеями для розвитку і корисної взаємодії;
  • знайомилися та снідали.

Також всі учасники помолилися за мир в Україні та процвітання Ірпінської громади.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підкреслив, що на зустрічі всіх поєднує однозначно віра, любов до Батьківщини й любов до Ірпеня. А вже більша любов − до нашої об’єднаної територіальної громади.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в місті Ірпінь Мирослав Латинник наголосив, що молитовний сніданок – це така неординарна подія в житті нашого міста, коли ми можемо поділитися своїми напрацюваннями, переживаннями, щоб ми всі спільно долучалися і молилися, бо без молитви не буде нічого.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки ІМР, зазначив, що ми можемо відчути ближче один одного, зрозуміти проблеми наскільки гостро постають на сьогодні перед нами.

Як підкреслила Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМ, по волі Божій будемо мати далі шанси й можливості розвиватися. У нас є чудова програма, прийнята на 5 років. Вона подякувала депутатському корпусу за те, що підтримали програму. А також Євгенія сподівається на виконання значну частину тих заходів, які прописані в програмі.

Читайте також:

Особливу атмосферу першого міського молитовного сніданку створював хор парафії Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

Наприкінці заходу всі заспівали пісню-молитву «Боже Великий, Єдиний, Нам Україну храни».

Такі молитовні сніданки в Ірпені проводитимуть двічі на рік.

Відомо, що вперше про молитовний сніданок згадується у Євангеліє від Івана Богослова. Сьогодні вони дуже популярні в Європі й все частіше організовуються в Україні.

В Ірпені відбувся перший молитовний сніданок

в Ірпені

в Ірпені

 

 

 

в Ірпені

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button