Світ

Фільм “Ісус” досяг величезної віхи, тепер він дубльований на 2 000 мов на тлі спадщини чудесних свідчень

Фільм “Ісус”, найбільш перекладений фільм усіх часів і народів, досяг чергової вершини: його 2000-й переклад з англійської на іншу мову.

Джерело: 1.cbn.com

Фільм, знятий компанією “Ісус Фільм Проджект” (Jesus Film Project, a Cru Ministry), тепер перекладений на мову зо, якою розмовляють близько 65 000 людей по всьому світу, в тому числі громади біженців та іммігрантів у 28 містах США. В основному цією мовою розмовляють у М’янмі, де продовжують надходити повідомлення про релігійні переслідування, але багато носіїв мови зо розкидані по всьому світу.

Нещодавно фільм “Ісус Христос” дебютував на мові зо, організувавши покази для місцевих біженців та іммігрантів зо в районі Даллас-Форт-Ворт, штат Техас; Атланта, штат Джорджія; і Форт-Вейн, штат Індіана; в усіх цих містах є великі громади зо.

Попри те, що переклад Біблії мовою зо був завершений у 2019 році, він ще не був надрукований у М’янмі, і багато людей зо не вміють читати. Цей переклад “Ісуса” дає можливість носіям мови зо отримати доступ до історії Ісуса їхньою мовою у зрозумілому для них форматі.

“Можливість випустити фільм “Ісус” на мові зо є результатом багаторічних інновацій та відданості справі”, – сказав Джош Ньюелл, виконавчий директор кінопроекту “Ісус”. “Найдостойніше, що ми можемо зробити – це поділитися історією Ісуса таким чином, щоб люди могли її зрозуміти, і таким чином, щоб вона не потребувала жодного перекладу. Ми з нетерпінням чекаємо на те, що нас чекає в майбутньому, коли ми продовжимо перекладати цю історію, що змінює життя”.

Фільм “Ісус”, який вперше вийшов на екрани у 1979 році, дає достовірне уявлення про одну з найвпливовіших постатей в історії людства. З того часу проект “Ісус Фільм” співпрацює з тисячами перекладачів, звукорежисерів, акторів та партнерів, щоб зробити фільм “Ісус” та інші відеоролики, присвячені Ісусу, доступними для всіх, скрізь і будь-якою мовою.

Схожі статті

Фільм “Ісус” подивилися понад 10 мільйонів людей по всьому світу і він залишається єдиним фільмом, дубльованим більш ніж 2 000 мовами.

За даними сайту Jesus Film Project, понад 490 мільйонів людей прийшли до віри в Ісуса Христа після перегляду їхніх фільмів.

Ось лише один приклад одного зі свідчень про фільм “Ісус”. Мова йде про саудівця, який переглянув фрагменти фільму “Ісус” на Facebook. Попри те, що він був послідовником іншої релігії, це спонукало його почати спілкуватися з місіонерами в Інтернеті, які пояснили йому більше про християнство і спасіння через Ісуса Христа. Завдяки цьому спілкуванню та вивченню Біблії Саудівська Аравія визнала Ісуса своїм особистим Господом і Спасителем. Дивіться історію нижче:

Інший приклад – Карла. Карла збиралася стати терористкою-смертницею. Перед тим, як це сталося, їй уві сні з’явився чоловік, який сказав: “Я є дорога, істина і життя. Іди за мною і будеш проповідувати Євангеліє”.

Після сну вона розпитала одного християнина про цей сон і дізналася про Ісуса. Незабаром після цього чоловік знову з’явився їй уві сні і сказав: “Іди і розкажи цю добру новину регіональному командиру”. Цей лідер очолював радикальне угрупування, відповідальне за загибель тисяч людей.

Карла зустрілася з командиром, який поділився, що йому теж приснився сон, в якому Ісус сказав йому, що він стоїть на шляху до загибелі.

“Я повинен змінити свої шляхи, – сказав він їй. “Або я буду знищений”.

Читайте також: 

Після того, як вони обидва увірували в Христа, командир захотів, щоб його офіцери почули добру новину. Карла зв’язалася зі співробітниками “Ісус Фільм Проджект” і отримала електронні планшети з фільмом. Після перегляду фільму багато офіцерів та інших членів цього радикального угрупування відмовилися від життя терористів, щоб слідувати за Ісусом. Дивіться цю дивовижну історію нижче:

Більш детальну інформацію про Ісуса та кінопроект “Ісус” можна знайти на сайті jesusfilm.org. Ви також можете завантажити безкоштовний додаток, який містить бібліотеку з понад 200 повнометражних фільмів, міні-серіалів та короткометражок.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button