СвітХристиянські новини

Китайський уряд за два тижні закриває 48 церков

Зі зменшенням коронавірусних обмежень у Китаї комуністичний уряд залишається наполегливим у постійному переслідуванні місцевих християн. За останні два тижні триває закриття церков, на сьогодні їх уже 48.
У квітні, принаймні, 48 Церков Триєдиності було закрито місцевою владою в окрузі Юган, повідомляє журнал “Релігійні права та права людини в Китаї” Bitter Winter.
Причина закриття церков пояснюється тим, що округ Юган має «велику кількість віруючих», що робить його «однією з ключових цілей релігійних переслідувань КПК».
За даними Christian Post, у окрузі Юган проживає понад 1 мільйон людей, серед яких понад 10 відсотків – протестанти, які відвідують понад 300 офіційно зареєстрованих церков «Триєдності».
Один з прихожан розповів Bitter Winter, що у квітні чиновники міста Шегенг під керівництвом мера здійснили рейд на церкву та зняли її подіум, хрест та всі інші релігійні символи.

Прихожани плакали від лиха, побачивши знищення найзаповітніших предметів церкви.
Віруючий зазначив: “якщо ви спробуєте протестувати, вони звинуватять вас у боротьбі проти Комуністичної партії та центральної влади”.
У селі Даган у місті Юган прессекретар села сказав віруючим, що закриття церков та знесення хрестів є частиною державної політики.
Один з місцевих віруючих зазначив, що прессекретар сказав, що “в повіті було занадто багато віруючих”, після перевірки урядом.
“Коли стільки людей вірять в Бога, хто слухатиме компартію?” – сказав віруючий, цитуючи секретаря. “Немає іншого вибору, як вийняти хрести із церков”.
Окрім закриття церков, уряд наказав очистити релігійні символи з будинків віруючих.
«Останніми тижнями ми спостерігаємо збільшення кількості руйнувань церкви та перехресних переїздів у церквах, санкціонованих державою, по всьому Китаю, оскільки домашні церковні збори продовжують стикатися з перебоями та утисками. Прикро, що місцеві органи влади не лише провели цей рейд без належної процедури, але і застосували надмірне застосування сили проти членів церкви та перехожих », – сказала вона.
В Open Doors у  Світовому списку спостережень США  Китай займає 23 позицію як одну з найгірших країн, що переслідують християнство.
Християнська організація, що базується на християнстві, зазначила, що китайський уряд прагне “синімізувати” будь-яку релігійну ідеологію в країні це означає, щоб переконання, включаючи християнство, відповідали їхній інтерпретації комунізму”.
Open Doors також зазначили, що уряд буде вживати заходів проти церков, коли вони стають “великими, занадто політичними або занадто пов’язаними з іноземними інтересами”.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button