СвітХристиянські новини

Китайський підручник переписує Біблію, стверджуючи, що Ісус каменував жінку до смерті

Комуністичний підручник, який використовується в китайських школах, фальсифікує біблійну історію, яка міститься в Івана 8: 3-11. У підручнику сказано, що Ісус вбив жінку, яку схопили в перелюбі, і сказав, що Він теж грішник.
Про це пише christianpost.com.
У підручнику, опублікованому урядовим Університетом електронної науки і техніки, сказано: «Натовп хотів забити жінку камінням до смерті відповідно до їхнього закону. Але Ісус сказав: “Той, хто ніколи не грішив, нехай кине камінь першим”. Почувши це, вони зникли один за одним. Коли натовп розійшовся, Ісус побив камінням грішницю до смерті, кажучи: «Я теж грішник. Але якби закон могли виконувати лише люди без вад, закон був би мертвим”.

Католики материкового Китаю наполягають що це повне перекручення біблійної історії.

“Я хочу, щоб усі знали, що Комуністична партія Китаю завжди намагалася спотворити історію Церкви, наговорити на нашу Церкву і змусити людей ненавидіти Церкву”, – цитата прихожанки, яка завантажила підручник у соціальні мережі.

Ще один католик у континентальному Китаї, якого ідентифікували лише як Павла, цитував слова: “Та сама модель повторюється щороку, але Церква ніколи не добивалася правди і не отримувала належної поваги та вибачення”.
Звістка про спотворення Біблії в китайському підручнику приходить, коли Ватикан і Китай поновлюють угоду про призначення католицьких єпископів у Китаї. Сполучені Штати не рекомендували робити це папі Франциску через серйозне порушення прав людини та релігійної свободи в комуністичній країні.

«Історія вчить, що закон і (комуністична партія Китаю) є добрими й чистими, і перевершують нечистих людей, які їх представляють. Навіть якщо офіцери корумповані, їхнє рішення слід прийняти – адже, чесні чи корумповані, вони представляють партію, і закон партії ніколи не повинен ставити під сумнів “, – пишеться журнал.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!