УкраїнаХристиянські новини

У Черкасах відбувся молитовний сніданок, присвячений Дню Подяки

26 вересня в Черкасах відбувся молитовний сніданок присвячений Дню Подяки. На заході були присутні представники освіти, культури, бізнесу, волонтери, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, лікарі та священнослужителі.
Повідомляє Інформаційно-політичне видання «Провінція».

Як повідомляє invictory.com, організатори молитовного сніданку – ГО «Руху Реформації» в Черкаській області, за підтримки Ради Християнських церков Черкаської області.
Серед священнослужителів були представники Євангельських християн-баптистів, Харизматичних церков області, християни віри Євангельської, Церкви Адвентистів сьомого дня, Православної церкви України, Греко-католицької, Римо-католицької та Української православної церкви.

Керівник Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоан зазначив:
«Я хочу подякувати організаторам такого заходу. Карантин нас багатьох роз’єднав, а нам потрібно назад, об’єднуватися, повертатися один до одного, і звичайно починати з подяки Творцю і нашому Богу».
Валерій Бєляєв, голова ГО «Руху Реформації» сказав:

«Єдність поміж духовними особами, єдність поміж людьми, котрі будують нашу країну: чи то у сфері освіти, чи культури, чи господарчій, чи як волонтери – вона надзвичайно важлива, тому, що об’єднані зусилля дають набагато більше результату. Люди, які збираються разом, щоб подякувати Богу, вони стають більш ефективними у своїй праці надалі».

На заході говорили й про страшну трагедію, яка несподівано відбулася в Україні. Хвилиною мовчання вшанували загиблих під Чугуєвом в авіатрощі курсантів.
Священнослужителі, разом з усіма присутніми, дякували Богу за всі блага, які він дарував та молилися за мир, здоров’я та добробут в Україні. Зачитували вголос місця з Біблії, які говорять про те, що у будь-якій ситуації треба бути вдячними. А за словами invictory.com, виконавці співали духовні пісні.

«За все, що є житті потрібно дякувати, за все, що ми маємо, за все, що ми хочемо мати. І на цих молитовних сніданках ми розуміємо, що найбільша дяка за все – Господу», – зазначив керівник політичного комітету у ГО «Руху Реформації» Вадим Рудишин.

Священик парафії Благовіщення пресвятої Богородиці УРКЦ Отець Олександр, сказав:

«Ми маємо дякувати Богу за все, що він нам дав: за те, що ми його діти, викуплені Його кров’ю, що ми народжені в християнській країні та можемо вільно проявляти свою віру. І не тільки за земні, а й за небесні блага, які ми милістю Бога можемо успадкувати в майбутньому».

Вітав від імені влади за кафедрою та читав Слово Боже заступник міського голови Ігор Волошин.

«Нам треба брати приклад з церков в Черкасах та на Черкащині, які відкинули розбіжності, та об’єдналися навколо Бога. Я хочу, щоб цю єдність ми перейняли, особливо в цьому місяці під час складної виборчої компанії», – зазначив Ігор Волошин.

Окрім нього від влади міста на молитовному сніданку були: депутат кількох скликань Черкаської обласної Ради Любов Майборода та міський директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

«В цей нелегкий час, я вдячний Богу за ту витримку кожного з нас, і сили, які дає Бог для праці. Я сподіваюся, що такі заходи даватимуть старт загальному об’єднанню для всієї країни», – сказав Сергій Воронов.

В планах ГО «Руху Реформації» та Ради християнських церков започаткувати молитовні сніданки в усіх районних центрах Черкаської області, проводити духовні ранки в міських радах та підтримувати депутатів-християн, що балотуються у всі рівні влади, від ОТГ до обласної ради.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button