Християнські новини

З 2011 року в Сирії було зруйновано понад 120 церков

Більше 120 церков були частково або повністю зруйновані в результаті бойових дій і зіткнень в Сирії, що почалися в 2011 році.
Про це розповіли в неурядовій правозахисній організації Syrian Network for Human Rights. За даними організації, створеної в 2011 році в Катарі для збору статистичних даних про конфлікт у Сирії, деякі з атак на церкви були навмисними. Так, в 2015 році бойовики ІДІЛ («Ісламська Держава») за допомогою бульдозерів зруйнували католицький монастир Святого Аллена в Хомсі.
Всього бойовики ІДІЛ несуть відповідальність за десять атак на християнські культові споруди, з них п’ять були скоєні в Рацці – місті, яке терористи називали своєю «столицею».

Більше про християнство у Сирії:

У той же час, згідно з інформацією організації, приблизно в 60% випадків атаки, при яких було завдано збитків або зруйновані церкви, були здійснені урядовими силами, а решта – терористами і силами опозиції.
До подій, що почалися в 2011 році, населення Сирії становило 23 млн. Чоловік, серед них 10% були християни.

Джерело: Інтерфакс-релігія

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button