війна

Кількість зареєстрованих ВПО в Україні досягла 4,6 млн осіб

Кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб в Україні досягла 4,6 млн осіб. Про це під час національного телемарафону заявив заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко.

Джерело: social

За словами міністра, із зазначеної кількості переселенців 3,2 млн зареєстровані з початку повномасштабної війни Росії проти України, тобто з 24 лютого 2022 року.

У вересні кількість внутрішньо переміщених осіб зросла на 42 тисячі. І лише 3030 осіб за місяць знялись з обліку переселенців та повернулися на місце проживання.

Кошеленко також додав, що якщо на початку повномасштабного вторгнення російських військ внутрішньо переміщені особи найчастіше стикалися з проблемами реєстрації, то зараз найбільша кількість заяв надходить щодо зміни адреси місця проживання, зняття з обліку ВПО, та внесення змін до довідки з метою усунення помилок та отримання житлових виплат.

Читайте також: 

Допомога на дітей для багатодітних, що потрібно щоб отримати?

Нагадаємо, що до 1 жовтня переселенці, які не змогли зареєструватися через Дію, можуть повторно подати заяви через ЦНАПи для нарахування та отримання виплат з дати першої реєстрації.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!