Новини суспільства

Розпочинається україно-американська професійна учбова програма: і виробництво високоякісного взуття

Відкривається україно-американська професійна навчальна програма: «Сучасні передові світові технології в дизайні, розробці й виробництві взуття».

У 2018 році проведено курс «CALIGOLA 4» коштом слухачів, а після цього вирішили отримувати кошти на проєкт від продажу взуття власного виробництва.

Мета цього проєкту – нести Христа на робочі місця, надаючи студентам професії, що мають попит, виховуючи професіоналів нового покоління на біблійних цінностях, враховуючи найкращий світовий досвід.

На ідею надихнув приклад Апостола Павла, який працював, був на власному утриманні й благовістив Євангеліє. «А що був він того ж ремесла, то в них позостався та працював; ремесло ж їхнє було виробляти намети. І він щосуботи розмову точив у синагозі, переконуючи юдеїв та гелленів» (Дiї. 18:3-4).

«Сьогодні  нашому суспільству вкрай важливо, щоб принципи чесності, порядності й професіоналізму застосовувалися в діловому житті. Ми впевнені, що саме біблійні морально-етичні принципи зможуть послужити основою розвитку економіки в сучасному глобальному світі й основою відродження сімейних цінностей, яких потребує наше суспільство. В рамках даного курсу ми пропонуємо дослідити, а що ж говорить Біблія про економіку, менеджмент та ділову етику», − пишуть автори проєкту.

Читайте також:

Цей проєкт відкриває можливість підтримати служіння дітям в Україні, зокрема в Красятицькому районі Київської області. А також планується відкрити навчальні програми професійної направленості для малозабезпечених верств населення, які проживають біля зони відчуження Чорнобиль.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button