Все про газету

Християнські оповідання

В газеті «Слово про Слово» ми друкуємо християнські оповідання. Прочитати їх можна як в друкованій формі, так і на сайті під рубрикою: «Слово прозою». Погортавши сторінки сайту, ви зможете прочитати багато цікавих історій, ознайомитися з гострим словом митців, які, озброївшись одним лише словом,  вміло змонтувавши слова, сплели захоплюючі сюжети, або вражаючі описи.

Наше життя приносить нам багато вражень, однак запам’ятовуються не всі. Як правило, лишає слід те, що є близьким до нас і що нам довелося пережити. Драматичні події, яскраві періоди у житті – це далеко не все, що закарбовується у нашій свідомості. Є події, які змінюють життя, або стають каталізаторами до змін. Християнська проза якраз і може бути цим каталізатором, може бути поштовхом до чогось нового і у вашому житті. Адже, прочитавши якусь історію, можна почати переосмислювати і своє життя, можна навчитися з чужого досвіду. Християнські оповідання несуть в собі практичну сторону християнського життя. Вони відкривають християнське життя таким як воно є: зі спокусами і випробуваннями, з перемогами і поразками, з підйомами і падіннями. Коли сам переживаєш щось подібне, особливо потрібно пораду, або просто розуміння що робити, як жити в тих чи інших обставинах життя. Істрії з життя простих і звичайних людей, які терплять і переживають ті ж самі проблеми у житті що і ми, надають цьому розділу особливої ваги, адже дають практичний досвід, якого так потрібно, особливо в питаннях віри.

Запрошуємо вас, дорогі читачі, ділитися з нами цікавими матеріалами, які вплинули на ваше життя. В першу чергу, нас цікавлять короткі християнські оповідання на різні теми. Запрошуємо до співпраці митців, які можуть писати і, таким чином, долучатися до великої справи благовістя нашому народу.

Просимо вас надсилати свої твори на адресу редакції газети «Слово про Слово», яку ви можете прочитати внизу сторінки. 

Читати християнські оповідання

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button