Все про газету

Зміст газети Слово про Слово

В цій статті ми хочемо вас познайомити зі змістом газети Слово про Слово. Слово про Слово – християнська газета, яка створена впершу чергу для досягнення духовних цілей. Коли до рук вперше потрапляє якась газета, ми пильно оглядаємо і визанчаємо про що пишуть, яка тема, який зміст… Матеріали, які ми публікуємо є основані на Біблії. Здебільшого дають відповідь на самі важливі питання, які допомагають пробуджувати і розвивати віру в Господа Ісуса Христа. На сторінках газети ви зможете знайти багато цікавого і пізнавального на такі теми, як:

Духовні статті і проповіді, вони як правило потрапляють на першу шпальту.

Оповідання, поезія сучасних християнських авторів. 

– Сімейна тематика.

Християнські новини.

– Свідоцтва відомих людей, про віру в Бога.

«Слово про Слово» – це газета про Бога та Його Слово, яке потрібно знати людям. В Україні є багато різних видань, які мають за мету інформувати населення про важливі події, аналізувати сьогодення, надавати багато іншої інформації. Наше ж видання має на меті духовне відродження українського народу. Ми вважаємо, що зміни у суспільстві не можливі без Божого втручання і переродження суспільства з середини. Та криза, яку зараз переживає український народ, є наслідком аморальної безбожності, яка ніби і прикривається релігійністю, але насправді далеко від Бога. Тому ми пробуємо донести до читачів відвічні істини про зміст життя, про історію людства, про творіння, в центрі якого Джерело всіх благ – Господь Ісус Христос.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button