Все про газету

Слово про Слово – українська християнська газета

Слово про Слово – українська христяинська газета. Газета вперше побачила світ у листопаді 2012 року. Її видавцями стали Михайло Хрептак та Анатолій Якобчук. На даний момент Михайло проживає в США, але його серце назавжди залишилося вірним своїй батьківщині. Він вже давно мріяв про можливість ділитися Євангелієм через друковане видання зі своїми земляками.
Так народилася ідея видавати газету про Бога, яка б мала на меті поширювати справжні християнські чесноти і Біблійні цінності. Для того, щоб ідея стала реальністю, потрібні були ті, які б могли цю ідею перенести у практичну площину. Адже видавництво газети вимагає кропіткої і постійної праці. Потрібні посвячені люди, які б могли організувати процес, шукати матеріали, редагувати тексти, займатися поширенням газети. Таку роботу з радістю і задоволенням почав виконувати Анатолій, який теж здавна мріяв про християнську газету. Анатолій зараз проживає на Тернопільщині і займається місіонерською діяльністю. З годом до команди приєдналися наші редактори, які ретельно вичитують тексти, готуючи їх до друку. Так гарна ідея втілилася у життя і газета почала виходити під назвою «Слово про Слово».
На сьогодні газета видається тиражом 5500 шт. Розповсюджується у різних регіонах України, більш ніж у восьми областях нашої держави. Газета є некомерційним виданням, тому видається за кошти від добровільних пожертвувань і поширюється безкоштовно.
«Слово про Слово» – це газета про Бога та Його Слово, яке потрібно знати людям. В Україні є багато різних видань, які мають за мету інформувати населення про важливі події, аналізувати сьогодення, надавати багато іншої інформації. Наше ж видання має на меті духовне відродження українського народу. Ми вважаємо, що зміни у суспільстві не можливі без Божого втручання і переродження суспільства з середини. Та криза, яку зараз переживає український народ, є наслідком аморальної безбожності, яка ніби і прикривається релігійністю, але насправді далеко від Бога. Тому ми пробуємо донести до читачів відвічні істини про зміст життя, про історію людства, про творіння, в центрі якого Джерело всіх благ – Господь Ісус Христос.
За час існування газети ми надрукували чимало статей на самі різноманітні теми. Запустили в мережу інтернет сайт газети, на якому розміщуємо статті по газетних рубриках, новини, електронний архів газет, християнське відео, важливі Євангельські істини, які розповідають, що потрібно робити, щоб спастися та багато іншого.
Ми раді вітати вас на нашому сайті, залишайте ваші відгуки і побажання. Ми готові спілкуватися з читачами, відповідати на запитання. Сподіваємось, що наша газета допоможе віднайти відповіді на «вічні» запитання життя. Звичайно, ми – люди, і не знаємо відповіді на всі запитання, відповісти на них може лише Творець. Але для цього потрібна особиста зустріч з Ним.

Замовити газету

Редакція «Слово про Слово»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button