Домашня»Все про газету»Християнська поезія на сайті газети

Християнська поезія на сайті газети

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Газета «Слово про Слово» пропонує для вас постійну рубрику «Слово поезією». Ми друкуємо християнські вірші на українській мові на тему газети у кожному випуску видання.

На сайті можна знайти вірші різної тематики. У нас багато різдвяних віршів, про Пасху, про Україну, про життя, любов. Публікуємо поезію відомих в Україні та і по за її межами поетів, таких як Сергій Рачинець, Юрій Вавринюк, Михайло Подворняк та інші. 

Поезія займає особливе місце в житті людини. І це не дивно, адже Бог Творець вдихнув в людей частинку Себе, з того часу в людях живе почуття прекрасного і поклик до творчості. Християни часто висловлюють свої думки і почуття через поезію. Адже Сам Бог звертається через Біблію до нас поетичними формами, майже третина Біблії написана у поетичному жанрі.

Редакція газети «Слово про Слово» постійно шукає гарні християнські вірші українською мовою, щоб через поетичне слово доносити Божу правду до читачів. Цікавлять вірші, які розповідають про переживання, які актуальні сьогоднішнім подіям. Цікавлять вірші різної тематики, направленні на благовістя. Адже головню метою нашого видання є саме проповідь Євангелії через друковане слово, в тому числі і поетичне.

Якщо вам подобається християнська поезія, ви полюбляєте її читати, або колекціонувати, запрошуємо вас до партнерства, надсилайте те, що сподобалось вам і ми опублікуємо це на сторінках газети. Запрошуємо до співпраці християнських поетів і просимо поділитися своїми перлинами слова з нашими читачами. Надсилайте християнську поезію на адресу нашої редакції, яка вказана внизу сторінки.

Якщо ви хочете ознайомитися з поезією, яка вже надрукована переходьте за посиланням: Слово поезією

Читати християнську поезію

Підписатися на електронну версію

 

Попередня стаття

Україно! Звернись до Бога - Наталія Пешкан

Наступна стаття

Християнські оповідання

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *