Християнські новини

Канцлер Німеччини висловилась проти одностатевих шлюбів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила проти одностатевих шлюбів. Відповідаючи на запитання журналіста, політик підкреслила, що категорично не сприймає будь-яку дискримінацію і вважає, що гомосексуальні пари мають користуватися тими самими пільгами, що і гетеросексуальні. Але при цьому Меркель заявила: «Потрібно все таки бачити різницю. Шлюбом можна назвати лише союз між чоловіком і жінкою».

Більше про Канцлера Німеччини:

Канцлер Німеччини Ангела Меркель відома негативним відношенням до дозволу на одностатеві шлюби. Меркель є лідером консервативного Християнсько-демократичного союзу. Вона також відома як переконана християнка: при обговоренні Конституції Євросоюзу вона пропонувала внести в неї посилання на Бога і християнство як основоположні цінності європейської культури і цивілізації.

http://www.invictory.com/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button