УкраїнаХристиянські новини

Які заходи запроваджує влада заради безпеки життя та здоров’я українців

1. Україна закриває на 2 тижні (з 16 березня) кордон для іноземців. Ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-якими іншими засобами. Через два тижні це питання буде розглянуто повторно.
2. Вантажні пункти пропуску – авіа –, залізничні, морські та автомобільні – продовжать працювати.
3. Українці, які зараз перебувають за кордоном. Ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож, точно повернуться додому згідно з розкладом. Щодо інших громадян України. Через три доби Україна закриває регулярне авіасполучення. За цей час ви повинні повернутися додому. Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити, мають звернутися в українське консульство. У спільній взаємодії з українськими авіакомпаніями вони будуть повернуті додому окремими нерегулярними рейсами. Влада закликає всіх українців встигнути повернутись у наступні три доби.

4. Всі, хто повернуться, будуть піддані медичній перевірці. У разі виявлення ознак захворювання – направлені в обсервацію.
5. Найближчим часом інфекційні медичні заклади у кожному регіоні України будуть повністю забезпечені експрес-тестами для виявлення ознак коронавірусу.
6. З державного резерву до закладів охорони здоров’я передано 10 мільйонів масок.
7. Національний банк України розробить програму заходів щодо кредитної підтримки бізнесу та населення України.
8. Людей похилого віку, особливо тих, які мають хронічні захворювання, просять залишатися вдома.
9. Президент просить керівників підприємств – по можливості дозвольте своїм працівникам працювати вдома, дистанційно. Особливо мова про тих, у кого є діти й немає з ким їх залишити через карантин у школах та дитячих садочках.
ВАЖЛИВО: Допомагають прості речі: мити руки з милом. Ретельно і понад 30 секунд. Користуватися дезінфектором, вітатися, не тиснучи руки та не цілуючи у щоки один одного, тримати дистанцію в один метр.
Не ведіться, будь ласка на провокації та паніку – перевіряйте інформацію
Проінформуйте про ці заходи своїх близьких та знайомих

Джерело: Цензор 

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button