Медіа новиниХристиянські новини

Надруковано Пасхальний випуск газети «Слово про Слово»

Вийшов черговий номер газети «Слово про Слово» присвячений Великодню. В цьому номері можна дізнатися про суть свята Пасхи, яке ми будемо відзначати на початку травня. Замовляйте прямо зараз.

Попри те, що українці вважаються релігійними, чимало людей не знають, у чому головна ідея Великодня. Наша культура багата на різні звичаї, і є небезпека надати переваги саме їм, і упустити головну вість про Воскресіння Ісуса Христа.

Редакція газети «Слово про Слово» зібрала найкращі матеріали, а наші автори постаралися в цьому випуску розкрити суть Великодня, показати його актуальність і значення для сучасного покоління.

Свято Пасхи – це чудова можливість розповісти про подію своїм друзям і знайомим. Друковані ЗМІ – один зі способів, особливо актуальний в умовах карантину, коли живе спілкування обмежене, і масових зібрань не проведеш.

Наші партнери використовують різні способи поширення видання «Слово про Слово»:

  • Роздають газети в наметах, які встановлюються у містах.
  • Розсилають газету поштою ув’язненим.
  • Приносять газету у сім’ї.
  • Розповсюджують по поштових скриньках.
  • Роздають хворим під час відвідування у лікарнях.
  • Розповсюджують в магазинах та супермаркетах.
  • Роздають своїм колегам на роботі.

Мета нашого видання – допомогти українцям дізнатися про Бога і те, що Він зробив для порятунку людей. Ми в доступній формі розповідаємо про найважливіші речі, які можуть дати відповіді на головні запитання життя.

Наші партнери розповідають про те, як через нашу газету Бог торкається серця людей. До нас надходять багато дзвінків, люди запитують про те, де і як можна вивчати Біблію, де у їхньому місті можна знайти церкву, тощо.

«Коли мені до рук попав примірник газети “Слово про Слово” я подумав: “саме такою і має бути газета для благовістя”. Красива поліграфія, добре підібраний матеріал на визначену тематику, прості для розуміння і цікаві статті, ще й до того недорого – це і є тими складовими, що привертають увагу людей.

Ми робимо наголос не на кількості розданої літератури, а на тривалості, якісного особистого благовістя, в якому газета “Слово про Слово” є хорошим помічником» – ділиться пастор церкви з Івано-Франківщини Василь Худяк.

Бібліотекар з міста Стрия Ярослав Ямнич:

«Газета «Слово про Слово» допомагає мені в бібліотечному служінні. Газета дає гарний привід почати розмову на теми, які піднімаються в номері. Ми маємо постійних читачів, які очікують кожен наступний номер. Є люди, які залишили свої адреси, щоб про них не забули наступного разу.

Разом з тим, це чудова можливість для людей з нашої церкви подарувати своїм рідним газету, тим самим нагадуючи їм про Христа»

Подарувати людям «Слово про Слово» на Пасху – це підняти їм настрій, дати шанс дізнатися, що стоїть за знаменитою фразою «Христос воскрес!».

Ви можете стати «ангелами Пасхи» – тими вісниками, які розкажуть людям про воскресіння Христа.

Хочете замовити? Телефонуйте, або пишіть нам: +38(096) 612 60 96

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!