Християнські новини

Сумчани вже 500 днів моляться за мир в Україні

19 липня в Сумах відзначили п’ятисотий день спільної молитви за мир в Україні. Моляться сумчани на площі Незалежності поблизу будівлі, де розташовані органи державної влади і місцевого самоврядування: обласна державна адміністрація, обласна і міська ради.

У спільній молитві беруть участь представники різних конфесій: протестанти, православні, католики. На молитву регулярно збирається кілька десятків людей, а в неділю – до кількох сотень. Часто приїздять гості з інших міст, військові капелани, учасники АТО та жителі регіонів України, яких торкнулася війна.

Більше про мир в Україні:

Сумчани продовжуватимуть щодня виходити на спільну молитву за мир в Україні і сподіваються, що в інших містах українці так само постійно та щиро моляться за це.

Релігійно-інформаційна служба України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button