Християнські новини

Італійський священник віддав свій апарат ШВЛ молодій людині і помер

У Ловері (Італія) літній католицький священник помер від коронавірусу COVID-19 після відмови від апарату ШВЛ, щоб ним міг скористатися молодший пацієнт.
72-річний дон Джузеппе Берарделлі помер 15 березня в лікарні в Ловері, Італія, відмовившись використовувати медичне обладнання, яке оплатили його парафіяни.
Джузеппе Берарделлі був настоятелем церкви в містечку Казніго. Його парафіяни згадують, що навіть після спалаху коронавірусу він не перестав надавати допомогу всім постраждалих.

Берарделлі любили прихожани й був добре відомий тим, що допомагав людям з фінансовими проблемами, а також користувався мотоциклом. Жителі Казніго аплодували з вікон і з балконів, коли труну з тілом пастора везли на міський цвинтар.
Берарделлі був одним з більш ніж 6000 італійців, які померли від вірусу. У країні було зареєстровано найбільшу кількість смертей від COVID-19 у світі.
Кількість заражених, яким потрібна реанімаційна підтримка, включаючи апарати штучної вентиляції легенів, значно перевищує ті ресурси, якими володіє система охорони здоров’я Італії. Багато в чому саме цим небезпечний вірус, своїм швидким поширенням він може привести до колапсу системи охорони здоров’я багатьох країн.
Коронавірус, пандемія якого оголошена ВООЗ 11 березня, вже забрав життя близько 17 тис. осіб, а заражені COVID-19 близько 400 тис., Серед них, звичайно, і священнослужителі. За даними видання The Catholic Herald, на 23 березня тільки в Італії померли близько 60 священників.

Джерело: У Світлі

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button