Домашня»Новини»Італійський священник віддав свій апарат ШВЛ молодій людині і помер

Італійський священник віддав свій апарат ШВЛ молодій людині і помер

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Ловері (Італія) літній католицький священник помер від коронавірусу COVID-19 після відмови від апарату ШВЛ, щоб ним міг скористатися молодший пацієнт.

72-річний дон Джузеппе Берарделлі помер 15 березня в лікарні в Ловері, Італія, відмовившись використовувати медичне обладнання, яке оплатили його парафіяни.

Джузеппе Берарделлі був настоятелем церкви в містечку Казніго. Його парафіяни згадують, що навіть після спалаху коронавірусу він не перестав надавати допомогу всім постраждалих.

Берарделлі любили прихожани й був добре відомий тим, що допомагав людям з фінансовими проблемами, а також користувався мотоциклом. Жителі Казніго аплодували з вікон і з балконів, коли труну з тілом пастора везли на міський цвинтар.

Берарделлі був одним з більш ніж 6000 італійців, які померли від вірусу. У країні було зареєстровано найбільшу кількість смертей від COVID-19 у світі.

Кількість заражених, яким потрібна реанімаційна підтримка, включаючи апарати штучної вентиляції легенів, значно перевищує ті ресурси, якими володіє система охорони здоров’я Італії. Багато в чому саме цим небезпечний вірус, своїм швидким поширенням він може привести до колапсу системи охорони здоров’я багатьох країн.

Коронавірус, пандемія якого оголошена ВООЗ 11 березня, вже забрав життя близько 17 тис. осіб, а заражені COVID-19 близько 400 тис., Серед них, звичайно, і священнослужителі. За даними видання The Catholic Herald, на 23 березня тільки в Італії померли близько 60 священників.

Джерело: У Світлі

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

 

 

Попередня стаття

Заклик Олександра Турчинова до загальної молитви і посту за Україну 25 березня

Наступна стаття

Володимир Медведєв, доктор медичних наук: "Стать прошита на генетичному рівні"

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *