СвітХристиянські новини

ООН називає аборти невід'ємною частиною програми боротьби з коронавірусом

Організація об’єднаних націй вимагає 2 мільярди доларів на нову програму, що повинна зупинити хворобу COVID-19, причому аборти вважає невід’ємною частиною цієї програми.
Замість того, щоб допомагати жінкам зберігати дітей, щоб зупинити й без того жахливе падіння чисельності населення т.з. розвинених країн, ООН погіршує демографічну ситуацію.
Заклик Генерального секретаря ООН Антоніо Гутерріша виділити 2 мільярди доларів США для допомоги країнам, що розвиваються, боротися з новим коронавірусом, опублікованим два тижні тому, неодноразово підкреслює “сексуальне та репродуктивне здоров’я та права” як пріоритетну сферу політики продовольчої безпеки та охорони здоров’я.
Напротивагу губернаторам штатів США, які хочуть сконцентрувати весь медичний персонал на надзвичайних ситуаціях з коронавірусом, чиновники та співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я пропагують аборт як “основну потребу”.
З початку пандемії коронавірусу, на початку березня, коли уряди зверталися до Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо того, як боротися з коронавірусом, чиновники міжнародного агентства охорони здоров’я пропагували аборти в  директивах «Клінічне ведення тяжких захворювань гостра респіраторна інфекція ».
“Жіночий вибір та права на охорону сексуального та репродуктивного здоров’я повинні дотримуватися незалежно від статусу COVID-19, включаючи доступ до контрацепції та безпечний аборт у повному обсязі закону”, – йдеться в посібнику ВООЗ, вказуючи, що невідомі ускладнення, пов’язані з вагітністю від нового коронавірусу.
Минулого тижня співробітники ВООЗ сказали, що  ВООЗ працює над тим, щоб наркотики від абортів вважалися “необхідними” під час  вебінару, який проводився журналом про аборти. Вона високо оцінила групи абортів, які закликають уряди визначити аборт “необхідним”. Вона також просунула офіційну точку зору ВООЗ, що там, де доступ до абортів важкий, жінки повинні здійснювати аборти самостійно.

Джерело: lifesitenews.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button