Протестанти

Ірпенчани провели ретрит для жінок з Гостомеля

10-13 березня в місті Радомишль на базі «Фавор» відбувся ретрит для жінок з Гостомеля, де вони мали змогу насолодитися спілкуванням, творчістю та духовним зміцненням, відчути подих весни та відродити свої сили.

Джерело: Фейсбук ІБЦ

У мальовничому місці Радомишля, Житомирської області, 50 жінок та 10 членів команди відвідали ретрит, організований волонтерським центром ІБЦ Гостомель. Завдяки підтримці церкви та партнерів, учасниці мали можливість відпочити від повсякденного життя, забути про травми та відчути радість.

Протягом ретриту жінки слухали доповіді, присвячені темі ближчого спілкування з Богом та наповнення Його словом. Вони ознайомилися з історіями трьох жінок з Біблії, які знаходили силу в спілкуванні з Господом та віри в Нього, навіть у складних життєвих обставинах.

Ірпенчани провели ретрит для жінок з Гостомеля

Обговорення тем продовжувалися в малих групах, де кожна учасниця могла висловити свою думку та обмінятися досвідом. Під час майстер-класів жінки мали нагоду виявити свої таланти та створити красу власними руками.

Читайте також:

Ретрит пройшов у атмосфері прославлення, спілкування, творчості та радості. На пам’ять про цей чудовий час жінки отримали прикраси для дому та подарунки, які нагадують про їхню цінність у вічному плані.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button