Новини культури

Видавництво «Кана» видало бестселер «Духовне лідерство»

Християнське видавництво «Кана» видало бестселер Освальда Сандреса − «Духовне лідерство». Книга уже доступна в продажі. 

Джерело: kanabooks.com

Ця книга − справжня класика, продається у всьому світі, надруковано понад мільйон копій. Книга «Духовне лідерство» розповідає про ключові біблійні принципи справжнього лідера. Книга буде корисною як для служителів церков, так і для людей, які хочуть бути лідерами у будь-якій сфері життя.

Виклики, з якими приходиться зустрічатися українцям, зараз такі масштабні, що нам як ніколи потрібні справжні лідери, які зможуть брати відповідальність на себе і підіймати країну з руїн, будувати нове суспільство, давати відповіді на складні питання. Це можливо за умови, якщо будуть люди, які знають Бога, люблять людей і готові служити іншим. Це − справжні лідери.

«Духовне лідерство» надихне вас підкорити свої вміння й таланти Божому керівництву, що дасть вам змогу стати лідером на Його славу. Тепер у ваших руках нове, виправлене видання, доповнене посібником для вивчення книги в малих групах, який допоможе вам вивчити й ефективно застосувати принципи та істини, викладені у цій класичній книзі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!