Новини суспільства

Додому успішно повернули 300 депортованих у Росію українських дітей

Станом на 20 березня 2023 року, Україна успішно повернула додому 308 дітей, яких було незаконно депортовано до Росії.

Джерело: УП Життя

За даними Національного інформаційного бюро, загалом під час конфлікту окупанти депортували 16 226 українських неповнолітніх. Однак, платформа «Діти війни» повідомляє, що за даними, які були озвучені у відкритих джерелах РФ, було вивезено з України до Росії 744 тисячі дітей.

Під час повномасштабної війни загинуло 464 дитини, а 935 були поранені. Крім того, 387 дітей зникли безвісти, проте 10 576 з них були вже знайдені. Платформа «Діти війни» надає дані, отримані від Офісу Генерального прокурора, Нацполіції, Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини тощо.

Читайте також: 

Платформа «Діти війни» була створена за дорученням Офісу Президента України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Варто зазначити, що незалежна міжнародна комісія з розслідування порушень в Україні ООН визнала, що росіяни незаконно переміщували 164 українських дітей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button