Мультимедія

Ірпінська Біблійна Церква зняла документальний фільм «Евакуація»

З початку повномасштабного вторгнення Ірпінська Біблійна Церква стала одним з найбільш організованих волонтерських центрів Ірпінського регіону.

Джерело: Ютюб канал ІБЦ

Приміщення церкви приймало від 100-300 людей як укриття щодня, волонтери годували людей, забезпечувало медикаментами, а збройним силам допомагали з їжею та пальним.

Але найбільшим викликом стала евакуація ірпінчан ти жителів Бучанського району. Служителі церкви організовували автомобілі з водіями, які спочатку через Стоянку, а згодом з іншого боку Романівського мосту вивозили людей на Рівне, Вінницю, Чернівці, Фастів та інші напрямки. Дружні баптистські церкви зі своєї сторони приймали людей, годували і селили на ніч. Це стало для декількох тисяч маршрутом спасіння.

Також волонтерський центр організовував евакуаційні колони з приватних автомобілів. За перші 2 тижні вдалося виїхати понад 6 тисячам людей.

Дивіться також:

Дивіться документальний фільм, який відтворює хронологію тих днів, передає пережите, додаючи гостроти приватними відео учасників того напруженого часу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button