Медіа новиниХристиянські новини

Християнська Медіа-Конференція відбудеться у двох форматах: офлайн та онлайн

15, 16, 17 квітня 2021 року відбудеться грандіозна подія весни для медійних однодумців – Християнська Медіа-Конференція. Цей захід планують провести офлайн та онлайн. Організаторами є Асоціація «Новомедіа» (Україна) та MEDIAllianceInternational (США). Повідомляє novomedia.ua.

Вже відомо, що конференція відбудеться у двох форматах: наживо (офлайн) у конференц-залах готелю «Україна», а також в онлайн-формі закритої відео-трансляції для зареєстрованих учасників.

Реєструватися необхідно однаково – для офлайн чи онлайн участі. Умови реєстрації також однакові. «Обирайте зручний вам формат», − пишуть організатори.

Для участі обов’язково необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/QssfRG354M7voKpL9

Нагадаємо, що мета заходу – навчити й мати спілкування віруючих медійників різного профілю і спрямування.

На заході для присутніх очікуються динамічні навчальні презентації, практичні майстер-класи, індивідуальні консультації спікерів, корисні контакти для співпраці з колегами, натхнення і нові ідеї.

Спікерами будуть журналісти й медіа-менеджери, які сповідують християнські принципи. Вони поділяться власним досвідом і практичними навичками, а також презентують нові інструменти медіауспіху.

Християнська Медіа-Конференція відбудеться у двох форматах: офлайн та онлайн

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!