Новини суспільства

Новомедіа Форум 11-12 листопада: як зберегти, а то й відновити свободу слова

Головна медіаподія цієї осені – Новомедіа Форум! Захід відбуватиметься 11 та 12 листопада у столиці. Гасло заходу: «Свободу – слову!».

Джерело: novomediaforum.org

Асоціація «Новомедіа» – це міжнародна громадська журналістська організація, що об’єднує журналістів та інших творчих працівників засобів масової інформації, які є християнами різних конфесій. Таким чином «Новомедіа» – це об’єднання людей, основане на духовній єдності та професійних інтересах.

Нині членами Асоціації є близько п’ятисот людей, які працюють як у світських, так і в релігійних засобах масової інформації.

Про Форум

Щороку на події зустрічаються фахівці телебачення, радіомовлення, газетно-журнального сектору, веб-проектів і нових медіа. Відмінною характеристикою Форуму є висока концентрація професіоналів у якості спікерів та експертів. Ключові персони з усіх типів медіа та онлайну збираються в один час в одному місці. Новомедіа Форум 2021 представить аудиторії 15 топових спікерів.

Захід є унікальним, якщо враховувати кількість учасників та їхні компетентності, а також діапазон знань та досвіду, якими вони будуть ділитися.

Важливим акцентом цього року стане саме заклик зберегти за словом свободу. Йдеться і про традиційні, і про соціальні медіа. Практика ідеологічного цензурування стала занадто широко застосованою. Таким чином цензура навіть підриває основу суспільства, у якому має проявлятися принцип вільного висловлювання з різних позицій. Спікери на форумі розкажуть, як зберегти або навіть відновити цю свободу слова, а також поділяться досвідом цензурування у своїх ЗМІ.

Перший Новомедіа Форум пройшов у 2011, тож бренд цього року святкує ювілей − десять років від дати заснування.

Формат події передбачає спілкування аудиторії із спікерами, коли всі бажаючі можуть поставити запитання, познайомитися із колегами, отримати цінні контакти. З цієї причини Новомедіа Форум такий популярний як серед студентів медіафакультетів, так і серед професійних журналістів та блогерів.

Читайте також:

Вартість реєстрації на Форум на два дні до початку становить 395 грн на загальних умовах. Студентам та учасникам Асоціації «Новомедіа» − знижка, відповідно вартість 295 грн. Це найнижча ціна для найбільш активних учасників. З 11 жовтня вартість зросте на 100 грн на кожен квиток.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button