війна

На російсько-естонському кордоні з’явився новий фільтраційний табір для українців

На російсько-естонському кордоні з’явився новий фільтраційний табір для українців. Маріупольці, які два тижні тому вперше приїхали до такого табору, кажуть, що табір у Безіменному Новоазовського району, порівняно з прикордонним російським, виглядає, як дитяча гра.

Джерело: korrespondent

Війська РФ продовжують примусово депортувати маріупольців та створювати нові фільтраційні табори не лише на окупованих територіях. Нещодавно біля прикордонних переходів між Росією та Естонією з’явився ще один фільтраційний табір, повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Окупанти не просто не знижують темп депортації та фільтрації, але вдаються до нових засобів “денаZифікації”. Тепер фільтраційні табори для українців не лише на окупованій території України. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в Росії в районі пунктів переходу державного кордону Росії з Естонією. Тепер росіяни під час встановлення українців, які намагаються перетнути кордон і за якими мають дані, що вони отримали статус біженця від війни, доставляють до такого фільтраційного табору», − пише Андрющенко.

У своїх звітах Андрющенко використовує дані, отримані від тих, хто був у такому таборі.

Маріупольці, які два тижні тому вперше приїхали до такого табору, кажуть, що табір у Безіменному Новоазовського району, порівняно з прикордонним російським, виглядає, як дитяча гра. За словами радника мера, тенденція справжнього геноциду набирає обертів.

Андрющенко закликає маріупольців, які намагаються втекти з Росії, бути максимально пильними та обережними.

Також він додав, що за минулу добу до фільтраційного табору с. Безіменне Новоазовського району доставлено 253 людини, зокрема 33 дитини. Із с. Безіменне до м. Таганрог (Росія) депортовано 235 маріупольця, зокрема 28 дітей.

Читайте також: 

 

Раніше повідомлялося, що Маріуполю загрожують епідемії дизентерії та чуми.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button