Баптисти

У Варшаві відбулася конференція для служителів східноєвропейських країн

Конференція для служителів країн Східної Європи відбулася у Варшаві 26-28 травня в семінарії Польського союзу баптистів.

Джерело: facebook

У триденній конференції «Пробудження Європи» взяли участь понад 100 лідерів та пасторів з різних країн Східної Європи.

Назва конференції вказує на те, що основною метою заходу було мотивувати кожного місіонера і служителя на активне благовістя серед мешканців Польщі та всієї Європи, відкриття нових біблійних груп і зібрань.

Конференцію було відкрито словом підбадьорення та молитвою благословення для учасників. Президент Польської баптистської церкви Марек Глодек закликав учасників до активної духовної роботи – роботи, подібної до служіння Христа, що випливає із щирої любові до Спасителя та турботи про людей.

У заході взяли участь місіонери та представники українських груп у Польщі, які розвивають служіння в польському баптистському союзі.

Більшість учасників конференції – це служителі, які змушені були виїхати з України і є тимчасовими переселенцями у Польщі, Німеччині, Данії, Швейцарії, Естонії та Чехії.

За невеликими підрахунками, до Польщі прибуло понад 3 мільйони українців, близько 20 тисяч українських баптистів розпорошені по всій Польщі.

Заступник Голови Українського Союзу ЄХБ Роман Вечерківський під час семінару розглянув два питання: «Як пастору мати особистий приклад благовісника» та «Що допоможе благовістю стати основним пріоритетом церкви».

Тему головної мотивації для місіонерської діяльності та ОНЦ, яка ґрунтується на любові до Христа висвітлив Микола Скопич, пастор київської церкви «Алмаз». Також пастор порушив питання: «Що Бог робить сьогодні? До чого ми маємо приєднатися?».

Участь у конференції взяв і голова Духовно-консультативної ради ВСЦ ЄХБ В’ячеслав Нестерук. Наразі служитель допомагає координувати роботу між місіонерами та служителями, які тимчасово перебувають у Польщі.

Протягом трьох днів конференції були представлені семінари щодо відкриття церков, що ростуть, а також активної євангелізації та формування церковних команд.

Також на заході було організовано окрему програму для сестер, в якій взяли участь близько 50 жінок з різних міст Польщі. Йшлося про практичне служіння жінкам. Учасниці поділилися досвідом служіння та представили програми, які могли б допомогти розвитку жіночого, сімейного, дитячого та підліткового служіння в Польщі.

Під час конференції близько десяти місій представили свої програми та можливості співпраці у розвитку нових церков та груп серед українців.

На зустрічі були організовані панельні дискусії для аналізу ситуації в Польщі після прибуття понад 3 мільйонів біженців з України. У дискусіях усі обговорення направляв Матеуш Віхарі.

За підсумком конференції головним завданням є організація груп та зібрань у всіх містах і селах Польщі та Європи, де є баптисти. Також не менш важливим питанням є пошук підтримки існуючих та нових місіонерів у Польщі та Європі.

Читайте також:

Молимося, щоб Господь запалив серця багатьох служителів для розширення Царства Божого в Польщі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button