війна

Рашисти викрали 58 дітей-сиріт з підвалу херсонської церкви. Кулеба звинуватив у цьому Денісову

У Херсоні представники ФСБ (Федеральна служба безпеки РФ) викрали 58 дітей-сиріт з підвалу церкви й вивезли у невідомому напрямку. Про це заявив колишній Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба і звинуватив Людмилу Денісову у тому, що вона повідомила про місцезнаходження неповнолітніх.

Джерело:

Раніше повідомлялося, що за словами Денісової, з початку війни обласний дитячий будинок у Херсоні був перевезений у баптистську церкву. Омбудсмен благала усіх небайдужих сприяти евакуації дітей на безпечну територію України.

Однак після цієї інформації ФСБ та окупаційна влада почала обшукувати всі церкви в цьому місті, повідомив Микола Кулеба.

«Низький уклін Людмилі Денісовій, що вчора ФСБ росії вивезло 58 дітей-сиріт у невідомому напрямку. Це ті самі малюки, про яких Ви нещодавно писали пост – вони переховувалися в підвалі однієї з церков Херсону. Про подальшу долю дітей наразі нічого не відомо. Тепер ми можемо лише припустити, що буде з ними далі», – наголосив він.

Уповноважений з прав дитини зазначив, що до моменту публікації посту Денісової про те, що в підвалі церкви знаходяться діти – рашисти про це не знали.

За його словами, поки ситуація в Херсоні ще не була такою критичною, місцева влада не дала дозволу на виїзд цього будинку дитини. Але до моменту публікації посту Уповноваженої з прав людини, шанс врятувати дітей та вивезти на території, підконтрольні Україні, був.

«Пані Людмило, я точно знаю, що Ви – розумна жінка. Ви знали, що ваші публікації читають не лише українці, а, в першу чергу, всі російські спецслужби. То до кого адресувався Ваш меседж “врятувати дітей”?», – пише Кулеба.

«В той час, поки Президент Володимир Зеленський, Офіс Президента України, ЗСУ, Міністерство закордонних справ України та волонтери роблять все можливе для Перемоги – деякі чиновники дають прямі наводки рашистам на наших дітей з окупованих територій», − доповнив омбудсмен.

«Дуже прошу Службу безпеки України та Офіс Генерального прокурора розслідувати всі обставини вчинення цього злочину та притягнути винних до відповідальності! Я вважаю, що це – співучасть у вчиненні окупантами військових злочинів щодо мирного населення!», – закликав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button