СвітХристиянські новини

Президент Литви: «Ніякі вимоги ЛГБТ не будуть виконуватися в нашій країні»

Представники LGBTQ+ вручили голові сейму Литви Вікторії Чмиліте-Нільсен список вимог з 14-и пунктів. Глава держави Гітанас Науседа відмовився їх виконувати.

Джерело: katehon.com

Литовський президент Гітанас Науседа заявив, що проти вимог організаторів ходи сексуальних меншин дозволити гомосексуалістам усиновлення, а також навчати в школах історію ЛГБТ-спільноти.

В ультиматум з 14-и пунктів входили: вимога забезпечити право на шлюб, партнерство й усиновлення; попри стать забезпечити соціальні гарантії і послуги всім, без дискримінації за сімейним статусом; узаконити «гідну зміну статі», внести зміни в Закон про захист неповнолітніх від негативного впливу масової інформації, «на підставі якого інформація про LGBTQ+ спільнота піддається цензурі».

LGBTQ+ спільнота вимагає спростити видачу особистих документів після зміни статі, щоб для цього не потрібно було звертатися в суд і навчати в школах і університетах історії LGBTQ+ спільнот тощо.

Як зазначив президент Литви, в країні діє конституція, стаття 38 чітко визначає, що таке шлюб. «Якщо ми хочемо змінити деякі з наших основних принципів, закріплених в конституції, нам потрібно змінити конституцію, а не удавати, що її не існує», – сказав президент Литви.

«Я проти таких вимог і вважаю, що в Литві вони не будуть втілені в життя. Як президент я зроблю все від мене залежне, щоб такі вимоги зараз не були задовільнені», – сказав президент Литви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!