Християнські новини

Рабини просять Путіна і Трампа допомоги відбудувати храм в Єрусалимі

Група провідних рабинів в Ізраїлі закликають президента Росії Путіна і нещодавно обраного президента США Трампа допомогти єврейському народу в відбудувати Храм в Єрусалимі.

Храм, ймовірно, буде відбудовано на Храмовій Горі, яка вважається однією з самих «політично заряджених» у світі нерухомості, і може викликати вибух конфліктів. Християни вірять, що храмова Гора стане центральним місцем останніх подій, які передуватимуть Другому пришестю Христа.

«Політична ситуація сьогодні, коли два президенти двох наддержав підтверджують право євреїв на Єрусалим як духовну спадщину, є історично безпрецедентною», – сказав професор Раббі Хіллел Уейсс в інтерв’ю для «Israel National News».

Раббі Уейсс є представником «Sanhedrin» – ініціативної групи, яка займається питанням побудови Третього Храму.

Ця група надіслала листа до Трампа і Путіна з закликом підтримати їхній проект, який, на їхній погляд, принесе благо всьому людству.

Зрештою, стверджує Уейсс, Ізраїль «готовий відновити Храм» і з допомогою або і без неї.

Іслам вчить, що Аллах вознісся на небо з Храмової гори після того, як створив все живе. На цій же горі знаходиться третя за важливістю святиня Ісламу Мечеть аль-Акса.

Більше про храм в Єрусалимі:

Юдаїзм вчить, що Авраам, виявляючи послух Богу, був готовий на цій горі принести в жертву свого єдиного сина Ісаака, але Бог в останню мить послав «жертовну» тварину –  яка заплуталась в кущах. Пізніше цар Давид купив тік на цьому скелястому пагорбі, на якому було збудовано Перший Храм.

Голос Істини за матеріалами God Reports

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button