Блог Себастьяна Тегзи

Хороша пропозиція!

Літо – сезон хре́щень. А хрещення – це вступ на Господню Доро́гу. Про це говорять синоптичні Євангелія і книга Дій апостолів. З цієї нагоди новохрещеним звичайно щось дарують і найчастіше це якась християнська книга.

Що ж, дозволю собі сказати, що книга «Доро́га» підходить для цього просто чудово. Її зміст охоплює весь спектр християнської віри. Від теми Божого об’явлення до християнського погляду на суспільні справи; від того, що Бог зробив для нас у Христі, до того, якою повинна бути наша відповідь на дар спасіння; від того як стати християнином і до того, як християнин повинен жити у світі.

Книга отримала хороші відгуки та рекомендації від багатьох християнських служителів та богословів. А також, що є особливо важливо, від численних читачів.

Читайте також:

Тож моя пропозиція для всіх помісних громад: протягом літа в подарунок для новохрещених книгу «Доро́га» можна буде придбати за спеціальною ціною незалежно від об’єму замовлення. Пишіть в особисті. Буду радий бути ко́рисним!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!